Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 250/09

13.03.2009 postanowienie
odrzucone
Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na leasing finansowy 4 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych (numer referencyjny FZP-351-1/09). Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Wspólnot Europejskich w dniu 22 stycznia 2009r. 2009/S 14-019786 i w tym samym dniu zamawiający zamieścił na stronie internetowej specyfikację istotnych warunków zamówienia....

V Ca 142/09

13.03.2009 wyrok
oddalone
Główny Urząd Statystyczny
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie usług wsparcia przy realizacji Powszechnego Spisu Rolnego 2010 oraz Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011, prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego (Dz. Urz. UE 2008/S 195- 258999 z 8.10.2008 r.), w dniu 12 listopada 2008 r. został złożony protest, a następnie odwołanie przez CA Services S.A. działającego jako Lider Konsorcjum z firmą JFIN24 SA, zwany dalej Odwołującym 1....