Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

IX Ca 297/10

21.05.2010 wyrok
oddalone
Gmina Olsztyn
Meritum

Wyrokiem z dniu 19 marca 2010r. Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie oddaliła odwołanie wniesione przez Józefo lVywaźnego i Bogumiłę Przywoźną, Zakład Utrzymania i Urządzania Zieleni w Ostródzie od rozstrzygnięcia przez zamawiającego Gminę Olsztyn protestu z dnia 15 stycznia 201 tir, W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na. utizymanie terenów zieleni w Olsztynie, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego (Dz. Urz....

VII GA 57/10

21.05.2010 wyrok
oddalone
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego