Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 1147/10

28.06.2010 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu
Meritum

Zamawiający – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział we Wrocławiu prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Bieżące utrzymanie dróg krajowych na terenie Rejonu Legnica nr GDDKiA O/WR 3/PN/R/R- 2/2010”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało przekazane do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 28 stycznia 2010 r. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania....

KIO 1168/10

28.06.2010 wyrok
oddalone
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem
Meritum

odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Skład orzekający Izby zaliczył w poczet materiału dowodowego i przeprowadził dowód z następujących dokumentów: 1. specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej przez zamawiającego w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, załączonej do akt sprawy w potwierdzonej przez zamawiającego kopii, 2. odwołania z dnia 15.06.2010 r., 3. odpowiedzi zamawiającego na odwołanie z dnia 23.06.2010 r....

X Ga 183/10

28.06.2010 postanowienie
umorzone
Gmina Wrocław - Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Meritum

r ■.    ■ ■■■ tf'.'".' cl i Zasilania Spółka W piśmie procesowym z 27.5.2(110 r. strona skarżąca z o, o. we Wrocławiu cofnęła skargę nu posiano wionie Krajowej Izby Odwoławczej z 21.4,2010 r , Zamawiający Gmina Wnidaw - Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta (przeciwnik skargi) wniósł w piśmie z 14.6.2011) r. o przyznanie na jego rzecz kos/.lt5w postępowania - kosztów zastępstwa procesowego w kwocie 1200 zł. Sąd Ok lęgowy zważył, en następuje....

KIO 1174/10|KIO 1175/10|KIO 1208/10

28.06.2010 wyrok
oddalone
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Meritum

nie znalazł potwierdzenia zarzut Konsorcjum Trakcja Polska dotyczący braku podstaw do odrzucenia jego oferty jako niezgodnej z treścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Na wstępie rozważań w zakresie przedmiotowego zarzutu wskazać należy, że Konsorcjum Trakcja Polska nie kwestionuje w złożonym proteście i odwołaniu oceny oferty dokonanej przez Zamawiającego w dniu 12 maja 2010 r. w pkt II ppkt 5.1. i 5.2. co do poszczególnych wymagań....