Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 1963/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Gmina Miasto Lublin – Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
Meritum

Zamawiający, Gmina Miasto Lublin – Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem jest dostawa systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu zliczania potoków pasażerskich. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 1 lipca 2010 r. pod numerem 2010/S 125-191360. Zgodnie z pkt V.4.1....

KIO 1980/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Meritum

KIO/1967/10 Odwołanie jest bezzasadne. W pierwszej kolejności Izba stwierdziła, że odwołujący się ma interes w uzyskaniu zamówienia uprawniający go do wnoszenia środków ochrony prawnej w rozumieniu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp. W dniu 13 września 2010 roku wykonawca Sprint Sp. z o.o. wniósł odwołanie do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych na czynności zamawiającego podjęte w toku postępowania. Odwołujący zarzucił przystępującemu naruszenie: 1) art. 60d ust....

KIO 2004/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Główny Instytut Górnictwa
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie negocjacji bez ogłoszenia „na zapewnienie ochrony mienia i obiektów GIG zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia oraz ustawą o ochronie informacji niejawnych wraz z przepisami wewnętrznymi Głównego Instytutu Górnictwa” przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe ANTRACYT Janina Będzińska, Jerzy Birnbach, Robert Mocko Spółka Jawna, Zakład Pracy Chronionej....

KIO 2003/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Meritum

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia na „usługę kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu, usługi w zakresie ochrony zdrowia ludzkiego pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane, transport wewnętrzny oraz usługi dodatkowe”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 22 lipca 2010 r....

KIO 2039/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na „dostawy wraz z rozładunkiem sprzętu kwaterunkowego polowego na uzupełnienie norm należności (oznaczenie sprawy 55/D/2010) dla części III - stół polowy, kwadratowy, składany z metalową podstawą wraz z rozładunkiem na koszt wykonawcy” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz. 759 z późn....

KIO 1982/10

29.09.2010 wyrok
oddalone
Gminę Miejską Koniecpol – Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu
Meritum

Z godnie z pkt 3.1. siwz przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Koniecpol, składająca się z dwóch zadań: I. Remont oświetlenia w zakresie istniejącej sieci oświetlenia ulicznego zgodnie z przedmiarami robót (załącznik nr 3A do SIWZ), dokumentacją projektową (załącznik nr 4A do SIWZ), specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót (załącznik nr 5 do SIWZ) 6 II....