Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

VII Ca 752/10

08.11.2010 wyrok
oddalone
Politechnika Koszalińska
Meritum

W dniu 20.07.20 lOr. Politechnika Koszalińska wszczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę 10 nowych komputerów stacjonarnych - Cyfrowych Stacji Fotograficznych. Kryterium wyboru oferty była najniższa cena. Termin składania upłynął 28.07.20lOr. Zamawiająca Politechnika powołała komisję do oceny ofert. We wskazanym terminie wpłynęły dwie oferty: 1. firmy Dephos Software Spółki z o. o....

KIO 2336/10

08.11.2010 wyrok
oddalone
Miasto Mszana Dolna
Meritum

Odwołanie [pismo z dnia 25.10.10r. z datą wpływu: 27.10.10r.] zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Rewitalizacja centrum miasta Mszana Dolna wraz z przywróceniem funkcji Rynku" przez wykonawcę – Jacek Skoczeń, prowadzącego działalność gospodarczą pn. Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe „EKO-BUD”....

KIO 2331/10

08.11.2010 postanowienie
odrzucone
Gmina Trzebiatów
Meritum

Izba z urzędu na posiedzeniu niejawnym dokonała czynności formalnoprawnych i sprawdzających, w wyniku których stwierdziła, że przedmiotowe odwołanie podlega odrzuceniu w oparciu o art. 189 ust. 2 pkt 3 w związku z art. 182 ust. 1 pkt 2 ustawy p.z.p. Wartość zamówienia oszacowano na kwotę nieprzekraczającą wyrażonej w złotych równowartości kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust....