Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 6/11

12.01.2011 postanowienie
odrzucone
Gmina Siepraw-Urząd Gminy Siepraw
Meritum

: Izba ustaliła, że wobec wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego po dniu 29 stycznia 2010 r., to jest po wejściu w życie przepisów ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 223, poz. 1778), do rozpoznawania odwołania mają zastosowanie przepisy ustawy – Prawo zamówień publicznych w brzmieniu znowelizowanym. Jednocześnie Izba ustaliła, że na podstawie art....

KIO 2793/10

12.01.2011 wyrok
uwzględnione
Skarb Państwa - Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala
Meritum

Zamawiający Narodowy Fundusz Zdrowia z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie, w trybie przetargu ograniczonego, którego przedmiotem jest „wdrożenie systemu dodatkowej weryfikacji świadczeń zdrowotnych (SDWSZ) oraz sprawowanie usług konserwacji, nadzoru autorskiego oraz rozwoju systemu”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2010/S 157-243197 w dniu 14 sierpnia 2010 r. W dniu 25 listopada 2010 r....

KIO 17/11

12.01.2011 postanowienie
odrzucone
Kompania Węglowa S.A.
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało wszczęte po dniu wejścia w życie ustawy z dnia 5 listopada 2009 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (Dz. U. Nr 206, poz. 1591) oraz ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 223, poz. 1778)....

KIO 2813/10

12.01.2011 wyrok
uwzględnione
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
Meritum

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ul. Wawelska 52/54 00-922 Warszawa, zwany w dalszej części „zamawiającym” prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup chronomatografu gazowego – w ilości 34 sztuk. W dniu 21 grudnia 2010 roku zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w wyniku czego została wybrana oferta firmy „SHIM-POL AM Borzymowski” E. Borzymowska,- Reszka, A. Reszka sp. j....

KIO 2776/10

12.01.2011 wyrok
oddalone
Zespół Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
Meritum

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, a w szczególności w oparciu o treść specyfikacji istotnych warunków zamówienia, złożonej oferty Odwołującego, jak również na podstawie złożonych na rozprawie przez strony wyjaśnień i odpisów dokumentów Izba postanowiła odwołanie oddalić. Odwołanie nie zawierało braków formalnych, wpis został przez Odwołującego uiszczony, zatem odwołanie podlegało rozpoznaniu. Izba nie stwierdziła przesłanek do jego odrzucenia....