Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 188/11

03.02.2011 postanowienie
odrzucone
Gmina Murowana Goślina
Meritum

Szacunkowa wartość zamówienia w przedmiotowym postępowaniu, ustalona przez Zamawiającego, jest mniejsza od kwot wskazanych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 11. ust 8 ustawy Pzp. W dniu 24.01.2011 r. Zamawiający zawiadomił wykonawców, w tym Odwołującego, biorących udział w postępowaniu w formie faksu o wyborze najkorzystniej oferty oraz o odrzuceniu m.in. oferty Odwołującego na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp....

KIO 169/11

03.02.2011 postanowienie
odrzucone
Gmina Dobromierz
Meritum

Izba z urzędu na posiedzeniu niejawnym dokonała czynności formalnoprawnych i sprawdzających, w wyniku których stwierdziła, że przedmiotowe odwołanie podlega odrzuceniu w oparciu o art. 189 ust. 2 pkt 3 Prawa zamówień publicznych. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane, których wartość oszacowano na kwotę powyżej progów, określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych (powyżej tzw. progów unijnych)....

XIX Ga 545/10

03.02.2011 wyrok
postanowienie
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze Spółka Akcyjna
Meritum

Skarga wykonawcy podlega uwzględnieniu w kierunku przez niego wskazywanym, co skutkowało zmianą zaskarżonego wyroku Krajowej Izby Odwoławczej. Zamawiający - Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A w Katowicach prowadzi postępowanie o udzielenie sektorowego zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie usługi Inżyniera w ramach projektu „Port Lotniczy w Katowicach - rozbudowa i modernizacja infrastruktury lotniskowej i portowej”....