Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2675/11

09.12.2011 postanowienie
odrzucone
Województwo Lubelskie
Meritum

Jednostka Wojskowa 4219 w Dęblinie zwana dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 ze zm.) zwanej dalej „ustawą” lub „Pzp”, prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie w celu zawarcia umowy na usługi ochrony fizycznej osób i mienia w kompleksach będących na zaopatrzeniu pod względem ochrony Jednostki Wojskowej 4219 w Dęblinie oraz konwojowanie wartości pieniężnych do k...

KIO 2586/11

09.12.2011 postanowienie
odrzucone
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu Rejonowy Oddział w Lesznie
Meritum

Art. 189 ust. 2 pzp zawiera enumeratywne wyliczenie przesłanek stanowiących podstawę odrzucenia odwołania, których zaistnienie w danej sprawie Izba zobowiązana jest wziąć pod uwagę z urzędu przed skierowaniem sprawy na rozprawę (art. 189 ust. 4 pzp). Jedną z podstaw odrzucenia odwołania wynikającą z przepisu art. 189 ust. 2 pkt 5 pzp jest sytuacja, w której odwołanie dotyczy czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby....