Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

XII Ga 73/13

17.04.2013 wyrok
postanowienie
Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika
Meritum

Wyrokiem z dnia 18 grudnia 2012 r. w sprawie KIO 2659/12 Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie wykonawcy Aspen Res spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie w postępowaniu prowadzonym przez Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku przy udziale wykonawcy Restauracja Cristal R.A. Kokoszka spółka cywilna w Gdańsku. Kosztami postępowania Krajowa Izba Odwoławcza obciążyła Aspen Res spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie....

KIO 768/13|KIO 769/13

17.04.2013 wyrok
uwzględnione
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Meritum

W pierwszej kolejności ustalono, że odwołania nie zawierają braków formalnych oraz zostały uiszczone od nich wpisy. W dalszej kolejności Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem któregokolwiek z odwołań na podstawie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp....

KIO 719/13

17.04.2013 wyrok
uwzględnione
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Meritum

I. Zamawiający – Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Dostawę wyposażenia pracowni gastronomicznych wraz z projektem technologicznym oraz niezbędnymi pracami instalacyjnymi”. Postępowanie prowadzone jest w trybie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 ze zm.)....

XII Ga 73/13

17.04.2013 wyrok
postanowienie
Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika
Meritum

Wyrokiem z dnia 18 grudnia 2012 r. w sprawie KIO 2659/12 Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie wykonawcy Aspen Res spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie w postępowaniu prowadzonym przez Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku przy udziale wykonawcy Restauracja Cristal R.A. Kokoszka spółka cywilna w Gdańsku. Kosztami postępowania Krajowa Izba Odwoławcza obciążyła Aspen Res spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie....