Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 2151/13

23.09.2013 wyrok
oddalone
Województwo Łódzkie
Meritum

nie potwierdziły się twierdzenia odwołującego, i zamawiający nie dokonał prawidłowej oceny treści oferty, gdy skupił się jedynie na Formularzu Produktowym, nie biorąc pod uwagę treści Opisu Technicznego Wykonawcy. Treść Formularza Produktowego, w świetle treści oferty jest bowiem logicznym i konsekwentnym wyrazem koncepcji technicznej opisanej w ofercie. Zło one przez odwołującego na rozprawie pismo z dnia 20 września 2013 r....

KIO 1769/13|KIO 1766/13

23.09.2013 wyrok
uwzględnione
Ministerstwo Sprawiedliwości
Meritum

wykazane między innymi na stronie 93 uzasadnienia orzeczenia wydanego w łącznie rozpatrywanych sprawach o sygn. akt: KIO 1463/13, KIO 1468/13 i 1476/13, gdzie Izba stwierdziła, że zgodnie z oświadczeniem zamawiającego złożonym na rozprawie w dniu 10 lipca 2013r. projekt Chorus nie został przez zamawiającego oceniony jako potwierdzający spełnienie warunku z roz. VI pkt 2.1.1. lit. a siwz. Projekt Chorus został wskazany w poz....

KIO 2155/13

23.09.2013 wyrok
oddalone
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra Nowe Czarnowo
Meritum

Zamawiający: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego pn. „Remont fabryczny i dostawy części do turbozespołu nr 7", ogłoszone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, nr 2013/S 092-157121 w dniu 14 maja 2013. Odwołujący: TurboCare Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu wniósł 6 września 2013 r....

KIO 2143/13

23.09.2013 wyrok
oddalone
Biblioteka Narodowa w Warszawie
Meritum

Odwołujący błędnie był przekonany, e na dzień upływu terminu do składania ofert mo e zaproponować wersję oprogramowania, którą wskazał w wyjaśnieniach, co nie oznacza jednocześnie, e wykonawca posłu ył się nieprawdziwymi informacjami, które miały lub mogły mieć wpływ na wynik postępowania....