Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 2615/13|KIO 2635/13

22.11.2013 wyrok
oddalone
Gmine Koszecin
Meritum

Zaskar one postanowienia specyfikacji istotnych warunków zamówienia w chwili składania odwołań posiadały brzmienia wskazane w treści odwołań. Zamawiający po wniesieniu odwołań zmodyfikował następujące postanowienia SIWZ: - Dział III ust. 7 lit. f OPZ poprzez podanie, e kontrola masy pojazdów wykonawcy będzie się odbywać na instalacji odbioru odpadów. Pojazdy wykonawcy będą wa one w obecności upowa nionych przedstawicieli zamawiających - Dział III ust. 7 lit....

KIO 2612/13

22.11.2013 wyrok
oddalone
Zwiazek Miedzygminny Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznanskiej
Meritum

- nie podlegają rozpoznaniu w trybie rozpoznawania środków ochrony prawnej. (...) Tymczasem w przypadku rozpoznawania środków ochrony prawnej przewidzianych w ustawie Pzp (odwołanie i skarga) w świetle art. 179 ust.1 ustawy Pzp istotne jest wykazanie naruszenia przepisów ustawy Pzp, a nie samoistnie przepisów Kodeksu cywilnego, czy przepisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach”....

KIO 2640/13

22.11.2013 wyrok
oddalone
Miejskie Przedsiebiorstwo Wodociagów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (dalej „zamawiający”) w trybie przetargu ograniczonego na „Modernizację i rozbudowę Oczyszczalni Ścieków w Pruszkowie” (ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 29 kwietnia 2013 r....