Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

II Ca 1173/13

27.11.2013 postanowienie
Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Austostrad
Meritum

Zgodnie z art. 198b ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych skargę na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej wnosi się do sądu okręgowego właściwego dla siedziby zamawiającego. W przedmiotowej sprawie uznać należy, że zamawiającym jest Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Świadczy o tym treść SIWZ wraz z załącznikami....

KIO 2641/13

27.11.2013 wyrok
oddalone
Urząd Statystyczny w Rzeszowie
Meritum

Postępowanie prowadzone jest przez Zamawiającego – Urząd Statystyczny w Rzeszowie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 [ustawa Pzp), którego przedmiotem jest „Świadczenie usług pocztowych dotyczących listów w obrocie krajowym i zagranicznym dla Urzędu Statystycznego w Rzeszowie.” Zdaniem Odwołującego - In Post Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie Zamawiający z naruszeniem...

KIO 2644/13

27.11.2013 wyrok
oddalone
Województwo Podlaskie, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Meritum

obliczeń przedstawionych przez Odwołującego Comp, a nie podwa onych przez Przystępującego Maxto – tj. na wy szej pozycji rankingowej ni by to było, gdyby oferty odwołujących się wykonawców były ocenione merytorycznie przez Zamawiającego, w tym tak e podnosząc zarzuty wobec oferty najkorzystniejszej wykazali uszczerbek (szkodę) w uzyskaniu przedmiotowego zamówienia publicznego. Powy sze stanowi wypełnienie przesłanki materialnoprawnej, o której mowa w art. 179 ust....

II Ca 1173/13

27.11.2013 postanowienie
Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Austostrad
Meritum

Zgodnie z art. 198b ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych skargę na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej wnosi się do sądu okręgowego właściwego dla siedziby zamawiającego. W przedmiotowej sprawie uznać należy, że zamawiającym jest Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Świadczy o tym treść SIWZ wraz z załącznikami....

II Ca 1173/13

27.11.2013 postanowienie
Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Austostrad
Meritum

Zgodnie z art. 198b ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych skargę na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej wnosi się do sądu okręgowego właściwego dla siedziby zamawiającego. W przedmiotowej sprawie uznać należy, że zamawiającym jest Skarb Państwa - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Świadczy o tym treść SIWZ wraz z załącznikami....