Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 103/14

05.02.2014 wyrok
oddalone
Miasto Krosno z siedzibą w Krośnie
Meritum

wypełnione zostały przesłanki dla wniesienia odwołania określone w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp, tj. posiadanie przez odwołującego interesu w uzyskaniu danego zamówienia oraz mo liwości poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy. Oferta zło ona przez odwołującego została odrzucona....

KIO 134/14

05.02.2014 wyrok
oddalone
Gmina Tarnogród
Meritum

W Programie Funcjonalno U ytkowym wersja ostateczna zamawiający podał w I. CZĘŚĆ OPISOWA I. 1. OGÓLNY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu i zakres zamówienia. Lokalizacja inwestycji: Projekt będzie realizowany w Gminie Tarnogród, Powiecie Biłgorajskim, Województwie Lubelskim –lokalizacja zgodnie z zało eniami RPO –NUTS 2, w następujących miejscowościach: Luchów Dolny, Luchów Górny, Ró aniec Drugi, Ró aniec Pierwszy, Wola Ró aniecka, Tarnogród. Inst...

KIO 94/14

05.02.2014 wyrok
oddalone
Poczta Polska S.A.
Meritum

Zamawiający, Poczta Polska S.A. prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest „świadczenie usług wynajmu pojazdów dla Poczty Polskiej S.A.”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 23 sierpnia 2013 r., pod numerem 2013/S 163-283789. Zgodnie z postanowieniami rozdziału II, pkt II SIWZ, przedmiotem zamówienia objęto wynajem samochodów na maksymalny okres 48 miesięcy od dnia odbioru pojazdu przez zamawiającego....