Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 668/14

23.04.2014 wyrok
oddalone
Jednostke Wojskowa 4226
Meritum

Odwołujący zło ył odwołanie: I. dla Zadania nr 4 - w zakresie: 1) odrzucenia oferty Odwołującego na wykonanie Zadania nr 4 z powołaniem się na art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp, w sytuacji, gdy przepis ten nie powinien znaleźć zastosowania w niniejszej sprawie, 2) zaniechania ądania od Odwołującego wyjaśnień dotyczących treści zło onej oferty, stosownie do treści art. 87 ust....

KIO 718/14

23.04.2014 wyrok
oddalone
Instytut Żywienia i Żywnosci w Warszawie
Meritum

Instytut ywienia i ywności im. prof. dra Aleksandra Szczygła w Warszawie, zwany dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz. 907), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Usługę przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej o zasięgu ogólnopolskim w ramach kampanii społecznej „Zachowaj równowagę” w związku z realizacją Projekt...

KIO 667/14

23.04.2014 wyrok
oddalone
Gmina Kielce – Miejski Zarzad Dróg w Kielcach
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, e nie została spełniona adna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 189 ust. 1 ustawy Pzp, a Odwołujący posiada interes we wniesieniu odwołania w rozumieniu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp. Oferta Odwołującego została sklasyfikowana na miejscu drugim, co oznacza, e w przypadku uznania, e Zamawiający naruszył przepisy Pzp oferta Odwołującego mogłaby być uznana za najkorzystniejszą....