Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

V Ca 408/14

14.05.2014 wyrok
oddalone
Skarb Państwa - Urząd Komunikacji Elektronicznej
Meritum

W niniejszej sprawie zamawiającym był Skarb Państwa - Urząd Komunikacji Elektronicznej, który ogłosił przetarg nieograniczony na „budowę platformy e-usług Urzędu Komunikacji Elektronicznej” - nr postępowania 24/13, przy czym ogłoszenie o wszczęciu postępowania ukazało się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 28 czerwca 2013 roku pod nr2013/S 124-213073....

KIO 871/14

14.05.2014 wyrok
uwzględnione
Komenda Główna Policji
Meritum

Zamawiający – Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „budowę, instalację i wdro enie Systemu Teleinformatycznego Biura SIRENE II generacji” na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.), w trybie przetargu nieograniczonego. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 21 listopada 2013 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2013/S 226-393144....

KIO 859/14

14.05.2014 wyrok
uwzględnione
Jastrzębską Spółkę Węglową S.A.
Meritum

– obejmuje równie przypadki, w których określona informacja (twierdzenie) nie znajduje oparcia w rzeczywistości. Nie mo na przy tym – jak czyni to Zamawiający – sprowadzać omawianej problematyki do stwierdzenia, e ka da nieprawdziwa informacja nie podlega uzupełnieniu w trybie ww. przepisu, bowiem pojęcia błędu i nieprawdziwej informacji mogą być, jak wskazano, w pewnej mierze uto samiane....