Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

VII Ca 518/14

14.07.2014 postanowienie
postanowienie
Gmina Miasto Szczecinek
Meritum

Gmina Miasto Szczecinek wszczęło w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, określając jego przedmiot jako „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszkalnych na terenie miasta Szczecinek w terminie od 1.07.2014 r. do 31.12.2015 r.” Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 maja 2014 r....

KIO 1312/14

14.07.2014 wyrok
oddalone
Jastrzębska Spółka Weglowa S.A.
Meritum

Odwołanie podlega oddaleniu. Izba stwierdziła, że nie zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania a odwołujący jako podmiot, biorący udział w postępowaniu legitymuje się interesem, o którym mowa w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp uprawniającym go do złożenia odwołania. Ponadto na skutek działań i zaniechań zamawiającego wskazanych w odwołaniu może ponieść szkodę w postaci utraty możliwości uzyskania przedmiotowego zamówienia. 1....

KIO 1325/14

14.07.2014 wyrok
oddalone
Jednostka Wojskowa nr 4224 w Wałczu
Meritum

Ustalono, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 189 ust. 2 ustawy Pzp i nie stwierdziwszy ich, Izba skierowała odwołanie na rozprawę. Odnośnie przesłanek wniesienia odwołania określonych w art. 179 ust. 1 ustawy Pzp Izba uznała, iż Odwołujący przesłanki powyższe spełnia jedynie w zakresie zarzutów 20 odnoszących się do odrzucenia jego oferty z postępowania....