Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 908/19

04.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na: „Modernizację i rozbudowę Budynku Nr 1 połączona z modernizacją energetyczną budynku w ramach RPO WP na lata 2014-2020” (Nr sprawy 14/ZP/2018); zostało wszczęte ogłoszeniem w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 529147- N - 2019, data zamieszczenia 25.03.2019 r., przez Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej , ul....

KIO 948/19

04.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Uniwersytet Łódzki
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone trybie przetargu nieograniczonego na: „Dostawa i wdrożenie systemu do obsługi procesów rekrutacji wraz z usługą powdrożeniową (nr sprawy: 36/ZP/2019)", zostało wszczęte ogłoszeniem w Dzienniku Urzędowym Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich za numerem 2019/S 092-222507 z 14.05.2019 r. , przez Uniwersytet Łódzki , ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź zwany dalej: „Zamawiającym”....

KIO 934/19

04.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Miasto Jaworzno
Meritum

Zamawiający: Gmina Miasto Jaworzno prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie pod nazwą: „Sprawowanie nadzoru inwestorskiego na zadaniu inwestycyjnym p.n. „Przywrócenie wartości przyrodniczych i użytkowych poprzez rekultywację miejskiego akwenu Sosina w Jaworznie - ETAP I i część ETAPU II w podziale na 5 zadań.” Nr ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: 530261-N-2019 z dnia 27 marca 2019 roku Odwołujący: K....

KIO 917/19

04.06.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

zasadne jest umorzenie postępowania odwoławczego na podstawie art. 187 ust. 8 ustawy Pzp, z uwagi na złożenie przez Odwołującego oświadczenia o cofnięciu odwołania. Zgodnie z treścią tego przepisu Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. W takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze. Jeżeli cofnięcie nastąpiło przed otwarciem rozprawy, odwołującemu zwraca się 90% wpisu....