Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 1088/19

19.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Miasta Gdynia
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Gminę Miasta Gdyni („Zamawiający”) na Odtworzenie Potoku Wiczlińskiego wraz z budową zbiorników retencyjnych w Gdyni - etap I, ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 czerwca 2019 r. („Postępowanie”), wykonawca BUDIMEX Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Odwołujący”) wniósł w dniu 13 czerwca 2019 r. odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej....

KIO 1011/19

19.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Powiat Olsztyński – Zarząd Powiatu Olsztyńskiego
Meritum

Zamawiający: Powiat Olsztyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Olsztynie, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie: „Dostawa wyposażenia serwerowni, komputerów oraz licencji na oprogramowanie wraz z wdrożeniem i szkoleniem administratorów". Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 540761-N- 2019 z dnia 26 kwietnia 2019 r....

KIO 1021/19

19.06.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Podegrodzie – Zakład Gospodarki Komunalnej
Meritum

Zamawiający - Gmina Podegrodzie - Zakład Gospodarki Komunalnej w Podegrodziu z siedzibą w Podegrodziu prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn. „Odbiór i transport do miejsc przetwarzania komunalnych osadów ściekowych wytworzonych na gminnej oczyszczalni ścieków w Podrzeczu" III. Znak sprawy: ZGK-ZP.271.1.5.2019”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 541428-N-2019 z dnia 2019-04-25 r....

KIO 1037/19

19.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Poczta Polska SA
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Pocztę Polską Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Zamawiający”) na dostawę urządzeń typu tablet z akcesoriami i licencjami wraz ze świadczeniem usług serwisowych oraz usług transmisji danych na rzecz Poczty Polskiej S.A., ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 26 kwietnia 2019 r....

KIO 1012/19

19.06.2019 wyrok
oddalone
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego
Meritum

Na posiedzeniu z udziałem stron i wykonawcy zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, Izba uznała, że wykonawca ISCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w wyniku skutecznego przystąpienia, stał się uczestnikiem postępowania odwoławczego, zwanym też „Przystępującym”. Izba rozpoznała odwołanie na rozprawie. Izba uznała, że Odwołujący spełnia przesłanki legitymujące go do wniesienia odwołania, w rozumieniu przepisu art. 179 ust....

KIO 1074/19

19.06.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Powiat Goleniowski
Meritum

Powiat Goleniowski zwany dalej: „zamawiającym”, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. - Dz. U. z 2018 r., poz. 1986 ze zm.), zwanej dalej: „Pzp” na doposażenie klas i warsztatów - sprzęt komputerowy - na potrzeby Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie w ramach projektu pn.: „Rozbudowa, termomodernizacja i doposażenie budynku Zespołu Szkół Ponad...

KIO 1025/19

19.06.2019 wyrok
uwzględnione
Gmina Miasto Terespol
Meritum

Izba ustaliła Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest .: Dostawa e-usług wraz ze sprzętem do gmin partnerskich Euroregionu Bug w ramach projektu „ Wzrost efektywności i dostępności e-usług gmin partnerskich na terenie Euroregionu Bug” nr referencyjny: IP.271.8.2019.AL Zamawiający po przeprowadzeniu oceny ofert w dniu 28 maja 2019 roku postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia w oparciu o art....