Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 1653/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej
Meritum

Zgodnie z art. 186 ust. 2 ustawy pzp w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu Izba może umorzyć postępowanie na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania odwoławczego po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca....

KIO 1644/19|KIO 1656/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

KIO 1666/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnica Wesoła

KIO 1667/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Meritum

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1986 z późn.zm.), zwanej dalej: „ustawa Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora do badań immunologicznych, nr referencyjny DEZ/Z/341/ZP-27/2019....

KIO 1643/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

KIO 1635/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi
Meritum

Zamawiający - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 483 Bogumiłowice - Strzelce Wielkie, od km 49 +670 do km 54 +632,70.” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane dnia 13 sierpnia 2019 roku, w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2019/S 155-381321. Dnia 23 sierpnia 2019 roku wykonawca Skanska S.A....

KIO 1674/19

05.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Główny Urząd Statystyczny
Meritum

Zamawiający - Główny Urząd Statystyczny, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „Dostawa systemu zabezpieczeń typu firewall wraz z wdrożeniem i usługami wsparcia technicznego w Centrum Przetwarzania Danych w Głównym Urzędzie Statystycznym” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 19 sierpnia 2019 r., w Dzienniku Urzędowym UE pod nr 2019/S 158-390161....