Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 1709/19

16.09.2019 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji

KIO 1688/19

16.09.2019 wyrok
uwzględnione
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ w Warszawie
Meritum

odwołanie zasługuje na uwzględnienie, ponieważ potwierdził się zarzut zaniechania podania przez Zamawiającego uzasadnienia odrzucenia oferty Odwołującego, tj. zarzut naruszenia art. 92 ust. 1 pkt 3 Prawa zamówień publicznych. Odwołujący zarzucał Zamawiającemu, że jego oferta została bezpodstawnie odrzucona, a przede wszystkim - że Zamawiający nie podał, w sposób zgodny z 92 ust. 1 pkt 3 Prawa zamówień publicznych podstaw faktycznych odrzucenia oferty Odwołującego....

KIO 1685/19

16.09.2019 wyrok
oddalone
PGE Energia Ciepła S.A.
Meritum

Na posiedzeniu z udziałem stron i wykonawcy zgłaszającego przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego - P.P.U.H. ELEKTROMONT Sp. z o.o. - Izba uznała, że wobec skutecznego przystąpienia, wykonawca ten stał się uczestnikiem postępowania odwoławczego, zwanym dalej też „Przystępującym”. Nie wystąpiły przesłanki odrzucenia odwołania, o których stanowi przepis art. 189 ust....

KIO 1720/19

16.09.2019 postanowienie
umorzone (wycofanie)
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Zamawiający - 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą Utrzymanie czystości w obiektach kubaturowych oraz terenach zewnętrznych i terenach zieleni w kompleksach administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej z dnia 16 sierpnia 2019 r. pod numerem ogłoszenia 2019/S 157-388153....