Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 527/20

08.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Meritum

Zamawiający - Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. z siedzibą w Szczecinie - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie robót budowlanych pod nazwą „ Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 3 marca 2020 pod nr 2020/S 044-105111. W dniu 13 marca 2020r. Odwołujący - Strabag Sp....

KIO 655/20

08.05.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

KIO 738/20

08.05.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Ministerstwo Klimatu
Meritum

zasadne jest umorzenie postępowania odwoławczego na podstawie art. 187 ust. 8 ustawy Pzp, z uwagi na złożenie przez Odwołującego oświadczenia o cofnięciu odwołania. Zgodnie z treścią tego przepisu Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy; w takim przypadku Izba umarza postępowanie odwoławcze. Jeżeli cofnięcie nastąpiło przed otwarciem rozprawy, odwołującemu zwraca się 90% wpisu....

KIO 630/20

08.05.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
2 Regionalna Baza Logistyczna
Meritum

Odwołanie zostało wniesione w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843.), [ustawa Pzp lub Pzp] przez Zamawiającego: Skarb Państwa 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA z siedzibą w Warszawie, którego przedmiotem jest: „Dostawa samochodów ciężarowo-osobowych ogólnego przeznaczenia w latach 2020-2022”. Nr ref.: D/04/2020....