Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych
Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.
8 orzeczeń w bazie
KIO 1705/20
KIO 1979/20
W odniesieniu do części 6 postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na „Sukcesywne dostawy artykułów medycznych ” przez Szpitale Pomorskie Sp. z o.o., ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia (dalej „zamawiający”) wykonawca P. D., prowadzący działalność gospodarczą pod firmą EMPIREUM D. P., ul....
KIO 1742/20
Odwołanie zasługuje na uwzględnienie. Przystępujący w pozycji 5.1 formularza cenowego zaoferował wynagrodzenie za dyżur nośnika typu średniego o dmc 16-18 ton z pługiem w wysokości 10 złotych. Podobnie w pozycji 7.1, za dyżur nośnika typu ciężkiego (3 osiowy) o dmc 24-26 ton pod pług zaoferowano 10 złotych za 1 godzinę dyżuru....
KIO 1828/20
KIO 1860/20
: Odwołanie podlega oddaleniu. Odwołanie nie zawierało braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 189 ust. 2 Pzp. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał przesłanki dla wniesienia odwołania określone w art. 179 ust. 1 Pzp, tj. posiadanie interesu w uzyskaniu danego zamówienia oraz możliwości poniesienia szkody w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów Pzp....
KIO 1888/20
Zamawiający - Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na dostawę dwóch cyfrowych aparatów RTG kostno-płucnych do radiologii w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Szpitala południowego”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 11 marca 2020 pod nr 2020/ S 050-118204. W dniu 10 sierpnia 2020r....