Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 3074/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Miasto Grudziądz
Meritum

Gmina Miasto Grudziądz zwana dalej: „zamawiającym”, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych ( t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1843 ze zm. ), zwanej dalej: „Pzp”, na odbieranie odpadów komunalnych z terenu gminy – miasto Grudziądz (sektory: I, II, III, IV i V) – znak: GSO.271.11.2020 , zwane dalej postępowaniem ....

KIO 3129/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Szpital Specjalistyczny im. J.K. Łukowicza w Chojnicach
Meritum

Zamawiający - Szpital Specjalistyczny im. J.K. Łukowicza w Chojnicach z siedzibą w Chojnicach przy ul. Leśnej 10 - prowadzi na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2019 r., poz. 1843 j.t.), zwanej dalej: „ustawą” lub „Pzp”, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu i materiałów zużywalnych do hemodializy....

KIO 3149/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
4system Polska Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający  Uniwersytet w Białymstoku  prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Dostawa i wdrożenie platformy edukacyjnej dla Uniwersytetu w Białymstoku na potrzeby projektu Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu . Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp....

KIO 3061/20

11.12.2020 wyrok
uwzględnione
Ministerstwo Finansów
Meritum

Odwołanie podlegało uwzględnieniu. W niniejszym postępowaniu zastosowanie miały art. 8 ust. 1, 8 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych w związku z artykułem 11 ust. 2 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia jest jawne. Wyjątkiem od zasady jawności wyrażonej w przytoczonym przepisie jest art. 8 ust....

KIO 3011/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Meritum

Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń spółka akcyjna z siedzibą w Bytomiu prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, pod nazwą „Likwidacja szybu wentylacyjnego Południowy wraz ‎ z przynależną infrastrukturą w SRK S.A. Oddział KWK „Makoszowy” w Zabrzu Zadanie ‎ 1- Likwidacja szybu wentylacyjnego Południowy, Zadanie 2 - Rozbiórka wieży szybowej szybu Południowy, Zadanie 3 - Rozbiórka budynku wciągarki szybu Południowy, Zadanie ‎ 4- Wykonanie...

KIO 3105/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Miasto Chorzów
Meritum

Miasto Chorzów z siedzibą w Chorzowie (dalej: Zamawiający) prowadzi postępowanie ‎ w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach na terenie miasta Chorzów”, ‎ nr referencyjny RZP.271.385.2020 (dalej: Postępowanie). Postępowanie jest prowadzone zgodnie z przepisami ustawy z 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. ‎ z 2019 r., poz....

KIO 2968/20|KIO 2997/20

11.12.2020 wyrok
oddalone
Skarb Państwa – Dyrektor Urzędu Morskiego
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest poprawa infrastruktury w małych portach: Mrzeżyno, Niechorze, Lubin, Trzebież w podziale na trzy części:  Część I - wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie Nabrzeża Południowego w Basenie Rybackim w Morskim Porcie w Lubinie - zadanie 1,  Część II - wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie Falochronu Zachodniego i Wschodniego wraz z umocnieniem brzegowym wschodnim w Mrzeżynie zadanie 2,  Część III - wykonanie robót budowlanych polegają...

KIO 3158/20

11.12.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Meritum

Zamawiający – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. , prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest „ Wykonanie robót budowlanych polegających na regeneracji szyn, rozjazdów i skrzyżowań torów bezpośrednio w torach linii kolejowych metodą napawania łukowego, cz. 6. ”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UE z dnia ‎ 12 sierpnia 2020 r., pod nr 2020/S 155-380153....