Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 180/21

05.02.2021 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Międzyrzeckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Meritum

Z uwagi na fakt, że odwołanie zostało wniesione 13 stycznia 2021 r., do postępowania odwoławczego w niniejszej sprawie znajdują zastosowanie przepisy ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm. (dalej: nowa ustawa Pzp), stosownie do 92 ust. 2 ustawy z 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę ‒ Prawo zamówień publicznych. Izba ustaliła, że 1 lutego 2021 r....

KIO 123/21

05.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej
Meritum

Odwołujący – SIMPLE Spółka akcyjna 4 lutego 2021 r., przed otwarciem rozprawy, cofnął odwołanie wniesione 7 stycznia 2021 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „wdrożenie EDM i usług z zakresu e-zdrowia oraz telemedycyny ‎ w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni”, prowadzonym przez Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, ogłoszonym 28 grudnia 2020 r....

KIO 82/21

05.02.2021 wyrok
oddalone
Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych
Meritum

Mając na uwadze treść art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 poz. 2020), zgodnie z którym do postępowań odwoławczych oraz postępowań toczących się wskutek wniesienia skargi do sądu, o których mowa w ustawie uchylanej w art....

KIO 107/21

05.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej
Meritum

Odwołujący – Comarch Healthcare Spółka akcyjna 3 lutego 2021 r., przed otwarciem rozprawy, cofnął odwołanie wniesione 7 stycznia 2021 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „wdrożenie EDM i usług z zakresu e-zdrowia oraz telemedycyny w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni”, prowadzonym przez Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, ogłoszonym 28 grudnia 2020 r....

KIO 98/21

05.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Skarb Państwa – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Mota-Engil Central Europe S.A. z siedzibą w Krakowie , w dniu 3 lutego 2021 r., tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 7 stycznia 2021 r., wobec treści ogłoszenia o zamówieniu i Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia na „Kontynuacja projektowania i budowa drogi ekspresowej S7 od granicy województwa świętokrzyskiego do Krakowa, odcinek: węzeł Widoma (bez węzła) – Kraków (z włąc...

KIO 124/21

05.02.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Meritum

Zamawiający - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia na świadczenie usług utrzymaniowych oraz rekonfiguracyjnych dla aplikacji Systemu Teleinformatycznego Centrów Powiadamiania Ratunkowego oraz aplikacji mobilnej Alarm 112. Ogłoszenie o zamówieniu publicznym zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 17 listopada 2020r. pod poz. 2020/S 224-550734....