Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

8 orzeczeń w bazie

KIO 965/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Meritum

Wobec uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku wniesienia sprzeciwu przez wykonawcę Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., który przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 2 Pzp . Zgodnie bowiem z art. 522 ust....

KIO 1016/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych w Warszawie - prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu ograniczonego , którego przedmiotem jest ,,Naprawy, serwisowania oraz diagnostyka po okresie gwarancji dla terminali VSAT SatPack Fly Away 1.8. ", numer referencyjny: 2612.5.2023.IT ” . Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 8 marca 2023 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2023/S 048-140413....

KIO 918/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Miasto Żyrardów
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 3 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po...

KIO 967/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie na „Sukcesywną dostawę artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu”; Numer referencyjny AZP-260-TP-7/23. Ogłoszenie o zamówieniu opublikowano w BZP 2023/BZP/00079855 w dniu2023-02-03. Zamawiający w dniu 2023-04-05. przekazał pozostałym wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego kopię odwołania....

KIO 985/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone
Miasto Białystok
Meritum

Do toczącego się postępowania odwoławczego, wywołanego ww. odwołaniem, ‎ nie zgłosił przystąpienia do postępowania odwoławczego żaden wykonawca. Za pismem z dnia 13 kwietnia 2023 roku wpłynęło pismo Zamawiającego „Odpowiedź na odwołanie”, które w swej treści zawiera następujące oświadczenie: Zamawiający: 1....

KIO 961/23

19.04.2023 wyrok
uwzględnione
Gmina Liszki
Meritum

Izba stwierdziła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 ustawy Pzp. Izba ustaliła, że Odwołujący przekazał w ustawowym terminie kopię odwołania Zamawiającemu. Izba uznała, że Odwołujący wykazał interes w uzyskaniu zamówienia oraz możliwość poniesienia szkody w związku z ewentualnym naruszeniem przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, czym wypełnił materialnoprawne przesłanki dopuszczalności odwołania, o których mowa w art. 505 ust....

KIO 987/23

19.04.2023 postanowienie
umorzone
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Meritum

W dniu 6 kwietnia 2023 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawcy Dräger Polska sp. z o.o., z siedzibą w Panien (dalej „Odwołujący”) zarzucając zamawiającemu Ginekologiczno-Położniczemu Szpitalowi Klinicznemu im. H.Ś. Uniwersytetu Medycznego im. K.M. w Poznaniu (dalej „Zamawiający”) naruszenie w postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawę inkubatorów w ramach projektu w cz. 1 zamówienia: (1) art. 226 ust....