Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1186/26

09.04.2026 wyrok
uwzględnione
Gmina Łomazy
Meritum

Czynność objęte wniesionym odwołaniem kształtują wynik postępowania, w którym ofertą wybraną jest obecnie oferta uczestnika LEBART ENERGIA, zgłaszającego sprzeciw wobec uwzględnienia przez zamawiającego zarzutów w całości, a oferta odwołującego jest odrzucona jako zawierająca rażąco niską cenę. Zamawiający w zawiadomieniu z 11.03.3026 r. wskazał, w odniesieniu do podstawy odrzucenia oferty odwołującego z art. 226 ust. 1 pkt w zw. z art. 224 ust....

KIO 1248/26

07.04.2026 postanowienie
odrzucone
Gmina Łomazy
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego – Gminę Łomazy , w trybie przetargu nieograniczonego na termomodernizację budynku Zespołu Szkół w Łomazach (nr postępowania: INW.271.14.2025.KD), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych 16.11.2025 r., 2025/BZP 00537920-01, wobec powtórzonych czynności badania, oceny i wyboru oferty najkorzystniejszej, wniesione zostało w 16.03.2026 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Ekologika Sp. z o.o. (KIO 1248/26)....

KIO 350/26

23.02.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Łomazy
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego – Gminę Łomazy, w trybie podstawowym na termomodernizację budynku Zespołu Szkół w Łomazach (nr postępowania: INW.271.14.2025.KD ), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 18.11.2025 r., 2025/BZP 00537920/01, wobec czynności w postępowaniu polegających na badaniu, ocenie ofert i wyborze oferty najkorzystniejszej, wniesione zostało w dniu 26.01.2026 r....