Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 4604/24

17.12.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Stołówki Gminne w Grodzisku Wielkopolskim
Meritum

Zamawiający – Stołówki Gminne w Grodzisku Wielkopolskim z siedzibą ‎ w Grodzisku Wielkopolskim prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Stołówek Gminnych w Grodzisku Wielkopolskim w roku 2025”, zwanego dalej: „Postępowaniem” Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej S ‎ 199/2024 z dnia 11 października 2024 roku. W dniu 6 grudnia 2024 rok...

KIO 2273/23

16.08.2023 wyrok
uwzględnione
Gmina Grodzisk Wielkopolski
Meritum

Pismem z dnia 14 lipca 2023 r. Zamawiający wezwał wykonawcę Vision Lighting do udzielenia wyjaśnień dotyczących wyliczenia ceny. Ww. wykonawca udzielił odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego w dniu 17 sierpnia 2023 r. Pismem z dnia 14 lipca 2023 r. Zamawiający wezwał wykonawcę Ins-Bud Elektro do udzielenia wyjaśnień dotyczących wyliczenia ceny. Ww. wykonawca udzielił odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego w dniu 17 sierpnia 2023 r. Zgodnie z art. 226 ust....

KIO 2731/10|KIO 2732/10

04.01.2011 wyrok
uwzględnione
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grodzisk z siedzibą w Lasówkach
Meritum

oba odwołania zasługują na uwzględnienie. Na wstępie Izba stwierdziła, że nie zachodzi żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołań opisanych w art. 189 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz iż Odwołujący mają interes prawny we wniesieniu odwołania. Izba stwierdziła także, że stan faktyczny przedstawiony przez Strony nie jest sporny pomiędzy Stronami i pokrywa się ze stanem wynikającym z dokumentacji postępowania....

X Ga 463/10

07.12.2010 postanowienie
odrzucone
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Meritum

Strona skarżąca „Szkoleniowiec" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Poznaniu nie usunęła braków formalnych skargi określonych w zarządzeniu z dnia 22 października 2010 r. doręczonym w dniu 28 października 201 Or. W konsekwencji skarga podlega odrzuceniu na podstawie art. 373 k.p.c. w związku z art.198 a ust. 2 - Prawo zamówień publicznych. SSO Ewa Kaźmieręzak’    < SSO Piotr Majchrzak SSO Jolanta Waltrowska 12 iZ zGlu i^ a y. s ^y. SęErP.f.ąr.ź Sądowy Sylwiaflffywrzyniak