Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 1214/26

08.04.2026 postanowienie
umorzone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
Meritum

Zamawiający – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach na 2026-2027 . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 21 stycznia 2026 r. pod numerem 43441-2026....

KIO 171/25

05.02.2025 wyrok
oddalone
Gmina Oborniki
Meritum

Stan faktyczny w zakresie chronologii czynności dokonywanych przez Zamawiającego ‎ w postępowaniu jest niesporny między stronami. Nie ma również sporu co do treści dokumentów złożonych w postępowaniu przez Przystępującego. Po przeprowadzeniu dowodu z dokumentacji postępowania Izba stwierdziła, że stan faktyczny sprawy dotyczący czynności Zamawiającego i Przystępującego, opisany w uzasadnieniu odwołania odpowiada prawdzie....

KIO 4921/24

23.01.2025 wyrok
uwzględnione
Gmina Oborniki - Urząd Miejski w Obornikach
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpadów) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r.”, nr ref.: ROS.271.24.2024 opublikowano 11 października 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2024/S 191-587891, 2024/S 199-613936. 11 grudnia 2024 r....

KIO 3709/24

21.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Oborniki-Urząd Miejski w Obornikach
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego pn. Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpadów) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r. ogłoszenie o zamówieniu opublikowano 12 sierpnia 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2024/S 156-483128....

KIO 301/24

13.02.2024 postanowienie
postanowienie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Meritum

W dniu 29 stycznia 2024 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Naprzód Catering Sp. z o.o., ul. Traktorowa 126 lok. 301, 91-204 Łódź zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „ Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach. Wewnętrzny identyfikator: ZPU/01/24 ”....

KIO 2948/23

26.10.2023 wyrok
oddalone
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach
Meritum

Izba nie dopatrzyła się zaistnienia przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 Ustawy. Izba uznała również, że Odwołujący wykazał interes w uzyskaniu zamówienia i możliwość poniesienia szkody jako przesłanki materialnoprawnej dopuszczalności odwołania z art. 505 ust. 1 Ustawy. Mając na uwadze zebrany w sprawie materiał dowodowy oraz stanowiska stron i uczestnika Izba oddaliła odwołanie....

KIO 1801/12

06.09.2012 wyrok
uwzględnione
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „usługę odbioru, wywozu utylizację odpadów medycznych dla SP ZOZ w Obornikach" z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz. 759 ze zm.) wymaganych przy procedurze, kiedy wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust....