Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 5247/25

30.12.2025 postanowienie
umorzone
Celowy Związek Gmin SG05 w Starym Kurowie
Meritum

Odwołanie dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych w ramach lokalnego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, zorganizowanego przez Celowy Związek Gmin SG05”. Numer postępowania nadany przez zamawiającego: SG05 271.7.2025.AF. Ogłoszenie o zamówieniu: Dz. Urz. U. E. Numer publikacji ogłoszenia 746518-2025; Numer wydania: Dz.U.S.217/2025 data publikacji: 11 listopada 2025 roku....

KIO 2025/13

04.09.2013 wyrok
oddalone
Celowy Związek Gmin SGO5
Meritum

takie zaświadczenie jest wystarczające do potwierdzenia, e wykonawca (osoby fizyczne we władzach spółki) nie popełnił adnych przestępstw, w tym wymienionych w art. 24 ust. 1 Prawa zamówień publicznych w pkt 4-8 i 11 (pkt 10, o którym mowa w odwołaniu, nie dotyczy Przystępującego, bowiem nie jest osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, ale spółką kapitałową). Bez znaczenia dla powy szego jest, e w pkt....