Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 610/26

18.03.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Szprotawa
Meritum

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Szprotawa (dalej: „Zamawiający” ), prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi, pn.: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Szprotawa w roku 2026” PAKIETY I, II, IV, nr postępowania: SA.270.31.2025 ....

KIO 1938/25

03.06.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Szprotawa
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Gminę Szprotawa, w trybie przetargu nieograniczonego na remont ul. Kopernika i ul. Kolejowej w Szprotawie (nr postępowania: WI.271.14.2025 ), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych 02.04.2025 r., 2025/BZP 00172867/01, wniesione zostało 19.05.2025 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Infrakom Kościan Sp. z o.o. z/s w Kościanie (KIO 1938/25)....

KIO 393/25

11.02.2025 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Szprotawa
Meritum

Zgodnie z art. 522 ust. 1 ustawy Pzp w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że  w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca....