Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 309/26

31.03.2026 postanowienie
umorzone
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
Meritum

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Utrzymanie oraz modyfikacje systemu Portal Informacyjny Sądów Powszechnych”, znak postępowania: Z.261.44.2025, (dalej: postępowanie)....

KIO 4354/25

27.11.2025 wyrok
oddalone
Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Meritum

Specyfikacja Warunków Zamówienia (dalej: SWZ) w Rozdziale 9 Wykaz dokumentów i oświadczeń wymaganych w postępowaniu w pkt 9.8. wymaga, aby wykaz przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą na potwierdzenie, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającą wymagania: stanowił wypełniony szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ....

KIO 2615/25

24.07.2025 postanowienie
umorzone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
Meritum

Zamawiający – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym pn. „Wzmocnienie dostępu do AOS SPZOZ w Puławach dzięki przebudowie, modernizacji ‎ i wyposażeniu w sprzęt medyczny Przychodni Specjalistycznej” (numer referencyjny: ZM 33/230/2025. Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych z dnia 31 maja 2025 r. ogłoszenie nr 2025/BZP 00257172....

KIO 2447/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Meritum

Do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego zgłoszenie przystąpienia złożył wykonawca ARFIDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ‎ w Chybach. Izba potwierdziła skuteczność zgłoszenia i dopuściła wykonawcę jako Przystępującego. Przystępujący wnosił o oddalenie odwołania w całości. Odwołujący wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej. Odwołanie nie zawierało braków formalnych....

KIO 623/25

04.03.2025 postanowienie
umorzone
PGE Energia Ciepła Spółka Akcyjna
Meritum

PGE Energia Ciepła S.A., z siedzibą w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”), postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Świadczenie usługi obsługi bocznic kolejowych dla PGE EC SA Oddział w Szczecinie. Obsługa bocznic kolejowych Elektrociepłowni Szczecin, numer zamówienia: POST/PEC/PEC/UZK/01219/2024....

KIO 424/23

21.02.2023 postanowienie
umorzone
Szkoła Podstawowa nr 400 im. Marii Skłodowskiej-Curie z siedzibą w Warszawie
Meritum

do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego w wymaganym terminie skutecznie nie przystąpił żaden wykonawca. Biorąc pod uwagę powyższe, Izba uznała, że zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych....