Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

1129 orzeczeń w bazie

KIO 1530/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Meritum

Zamawiający Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ‎ ul. Pańska 97, 00-834 Warszawa, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”, pn....

KIO 1495/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Szpital Dziecięcy Polanki im. M.P. w Gdańsku Sp. z o.o. zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Rozbudowa systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia , o...

KIO 1660/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna we Wrocławiu
Meritum

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna we Wrocławiu ‎ (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. ‎ Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego ‎ pn.: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dot. modernizacji ujęcia wody surowej z rzeki Nysy Kłodzkiej w Michałowie”; znak sprawy PN/0237/B/2026/1 (dalej: Postępowanie)....

KIO 1305/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Sosnowiec
Meritum

Ze względu na fakt, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy, jego cofnięcie zgodnie z art. 520 ust. 1 i 2 PZP oznacza, że postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu. Dlatego też postanowiono jak w sentencji. Na podstawie § 9 ust. 1 pkt. 3 lit. a rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r....

KIO 1233/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Zespół Szkół nr 129 w Warszawie
Meritum

Izba stwierdza, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy. Cofnięcie odwołania przez Odwołującego – zgodnie z art. 568 pkt 1 ustawy PZP oraz § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r., poz. 2453) – oznacza, że postępowanie odwoławcze należy umorzyć. Na podstawie § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 1163/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno
Meritum

Odwołanie wniesione w dniu 13 marca 2026 r. przez wykonawców T.I. oraz R.I. prowadzących działalność w formie spółki cywilnej Zakład Usług Leśnych BÓR s.c. T.I., R.I. (dalej: „Odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Usługi z zakresu gospodarki szkółkarskiej Szkółka Leśna w Rzeczycy oraz prace z zakresu nasiennictwa i selekcji w roku 2026” (nr ogłoszenia: 821551-2025 Dz.U....

KIO 1243/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Rogoźno
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego trybie podstawowym bez negocjacji: „Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych kruszywem w 2026 roku” , Nr postępowania ZP.271.1.3.2026, zostało wszczęte ogłoszeniem opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych: 2026/BZP 00113691/01 z 16.02.2026 r. przez: Gmina Rogoźno reprezentowana przez Burmistrza Rogoźna, ul. Nowa 2, 64-610 Rogoźno zwany dalej: „Zamawiającym” . Do ww....

KIO 911/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie
Meritum

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie, ‎ ul. Komunalna 1, 07-200 Wyszków, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia ‎ sektorowego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody”, nr referencyjny: 1/2026. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 16 lutego 2026 r., numer wydania: Dz.U....

KIO 764/26

21.04.2026 wyrok
oddalone
Gmina Pszczyna
Meritum

Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, a w szczególności w oparciu o treść akt sprawy odwoławczej, w tym treść Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ i dokonanych przez Zamawiającego jej zmian, odwołania, na podstawie odpowiedzi Zamawiającego na odwołanie z dnia 16 marca 2026 r., jak również na podstawie złożonych wyjaśnień Izba postanowiła odwołanie oddalić....

KIO 1255/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu
Meritum

Zamawiający – Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu , prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „ Zabezpieczenie ratownicze na obiektach MOSiR Mielec w 2026 r. ”. 16 marca 2026 roku, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia: Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej oddział w Mielcu, Polski Instytut Ratownictwa sp. z o.o....