Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

9 orzeczeń w bazie

KIO 816/08

22.08.2008 wyrok
oddalone
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei
Meritum

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, zwana dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2007 r., Nr 223, poz. 1655), zwanej dalej „ustawą Pzp”, wszczęła, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Opracowanie wynikowej wersji i stabilizacja elementów systemu referencyjnego na sieci dróg wojewódzkich Województwa Dolnośląskiego....

KIO 816/08|KIO 817/08

22.08.2008 wyrok
oddalone
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei
Meritum

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, zwana dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2007 r., Nr 223, poz. 1655), zwanej dalej „ustawą Pzp”, wszczęła, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Opracowanie wynikowej wersji i stabilizacja elementów systemu referencyjnego na sieci dróg wojewódzkich Województwa Dolnośląskiego....

KIO 817/08

22.08.2008 wyrok
oddalone
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei
Meritum

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, zwana dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2007 r., Nr 223, poz. 1655), zwanej dalej „ustawą Pzp”, wszczęła, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Opracowanie wynikowej wersji i stabilizacja elementów systemu referencyjnego na sieci dróg wojewódzkich Województwa Dolnośląskiego....

KIO 818/08|KIO 819/08

22.08.2008 wyrok
oddalone
PPUP Poczta Polska
Meritum

Obaj wykonawcy wnoszący odwołanie posiadali interes prawny w rozumieniu art. 179 ust. 1 ustawy Pzp, uprawniający ich do złożenia protestu i odwołania, ponieważ potwierdzenie się zarzutów o niezasadności odrzucenia złożonych przez nich ofert oznaczałoby dla tych wykonawców szansę na uzyskanie zamówienia odpowiednio w części, w której złożyli oferty....

KIO 817/08

22.08.2008 wyrok
oddalone
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei
Meritum

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, zwana dalej „Zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2007 r., Nr 223, poz. 1655), zwanej dalej „ustawą Pzp”, wszczęła, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia na „Opracowanie wynikowej wersji i stabilizacja elementów systemu referencyjnego na sieci dróg wojewódzkich Województwa Dolnośląskiego....

KIO/ UZP 805/08

21.08.2008 wyrok
oddalone
Komunikacyjny Związek KomunalnyGórnośląskiego Okęgu Przemysłowego
Meritum

Skład orzekający Izby w pierwszej kolejności ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 187 ust. 4 Pzp. Ustalono również, że wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes prawny w rozumieniu art. 179 ust. 1 Pzp, uprawniający go do złożenia protestu i odwołania....

KIO UZP 805/08

21.08.2008 wyrok
oddalone
Komunikacyjny Związek KomunalnyGórnośląskiego Okęgu Przemysłowego
Meritum

Skład orzekający Izby w pierwszej kolejności ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w trybie art. 187 ust. 4 Pzp. Ustalono również, że wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes prawny w rozumieniu art. 179 ust. 1 Pzp, uprawniający go do złożenia protestu i odwołania....

KIO 808/08

20.08.2008 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Bieżące i zimowe utrzymanie wraz z patrolowaniem autostrady A-2 Dąbie – Stryków i obwodnicy Strykowa, zarządzanych przez GDDKiA Oddział Łódź, w latach 2008-2012”. W dniu 10.07.2008r....

KIO 808/08

20.08.2008 wyrok
oddalone
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Meritum

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Bieżące i zimowe utrzymanie wraz z patrolowaniem autostrady A-2 Dąbie – Stryków i obwodnicy Strykowa, zarządzanych przez GDDKiA Oddział Łódź, w latach 2008-2012”. W dniu 10.07.2008r....