Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

118 orzeczeń w bazie

KIO 1495/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Szpital Dziecięcy Polanki im. M.P. w Gdańsku Sp. z o.o. zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Rozbudowa systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia , o...

KIO 1600/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa, 25 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego – 25 WOG w Białymstoku , w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę środków czystości i higieny (nr postępowania: 1/W1/2026), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych 17.03.2026 r., 2026/BZP 00158850, wobec czynności polegającej na wyborze oferty najkorzystniejszej i odrzucenia oferty własnej, wniesione zostało w 07.04.2026 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy PCS Chemia Sp. z o.o....

KIO 1367/26

10.04.2026 postanowienie
umorzone
22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Outsec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w dniu 27 marca 2026 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 marca 2026 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn. „Dostawa elementów składowych sieci, drobnego sprzętu komputerowego, środków do czyszczenia komputerów”....

KIO 1160/26

31.03.2026 postanowienie
umorzone
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Pabianice
Meritum

zachodzą przesłanki umożliwiające umorzenie postępowania odwoławczego w trybie art. 568 pkt. 1 Ustawy. Na posiedzeniu niejawnym, które odbyło się bez udziału stron i uczestników w związku z § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. poz. 2453) izba w sytuacji opisanej w art. 568 Ustawy, wydała postanowienie o umorzeniu postępowania odwoławczego....

KIO 717/26

30.03.2026 postanowienie
umorzone
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o. w Radomiu
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczy: „świadczenie usługi inwestora zastępczego dla zadania Modernizacja i doposażenie Zakładu Hemodynamiki i Interwencji Sercowo-Naczyniowej mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu” Numer referencyjny: DZP.341.13.2026.Numer ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych 2026/BZP 00005753/05/P`. Pismem z dnia 29 marca 2026r. Odwołujący cofnął odwołanie z dnia 25 lutego 2026roku....

KIO 1150/26

27.03.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza
Meritum

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza z siedzibą we Wrocławiu zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, ‎ w trybie podstawowym pn.: Zakup i wdrożenie systemu PACS wraz z integracją z systemami szpitalnymi z możliwością skorzystania z „Opcji” dla Szpitala Specjalistycznego im. A....

KIO 933/26

26.03.2026 postanowienie.
umorzone
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju
Meritum

Przed otwarciem rozprawy (pismem z 25 marca 2026 roku), odwołujący - wykonawca 4PPL sp. z o.o. z siedzibą w Groblicach , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby ‎ w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju , pn.: „ Zakup wyposażenia informatycznego w celu zwiększenia dostępności do onkologicznych świadczeń zdrowotnych dla Oddziału Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej, Oddziału...

KIO 977/26

25.03.2026 postanowienie
zwrócone
Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie
Meritum

Do odwołania wniesionego w imieniu Inteltechnik Sp. z o. o. z siedzibą w Koszalinie, podpisanego przez adwokat J.G., załączono pełnomocnictwo do reprezentowania ww. wykonawcy przed Krajowa Izbą Odwoławczą w postępowaniu odwoławczym od niezgodnej z prawem czynności Zamawiającego, dokonanej w postępowaniu dotyczącym zamówienia „Budowa przepustów z podziałem na zadania”, nie złożono jednak pełnomocnictwa do wniesienia odwołania w imieniu powyższego wykonawcy....

KIO 582/26

23.03.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Nasielsk
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczy: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Nasielsk” Numer postępowania: IZP.271.37. 2025.Numer ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych 2025/BZP 00578617/01 z dnia 5 grudnia 2025roku. Na posiedzeniu z udziałem stron i uczestnika, pełnomocnik odwołującego cofnął odwołanie....

KIO 797/26

20.03.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Szubin
Meritum

Na skutek cofnięcie odwołania wystąpiła przesłanka do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 520 ust. 1 i 2 oraz art. 568 pkt 1 ustawy Pzp. Stosownie do treści art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby (art. 520 ust. 2 ustawy Pzp). Z kolei w myśl art....