Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 1063/26

26.03.2026 postanowienie
umorzone
Miasto Łódź – Miejskie Centrum Inwestycji
Meritum

Miasto Łódź – Miejskie Centrum Inwestycji (dalej: „Zamawiający”), prowadzi z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Termomodernizacja gminnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Łodzi etap II – 5 części” (znak postępowania: DOM-WZP-III.271.8.2026)....

KIO 120/26

26.02.2026 postanowienie
umorzone
POLREGIO Spółka Akcyjna
Meritum

Na skutek cofnięcie odwołania wystąpiła przesłanka do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 520 ust. 1 i 2 oraz art. 568 pkt 1) ustawy Pzp. Stosownie do treści art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby (art. 520 ust. 2 ustawy Pzp)....

KIO 5575/25

26.01.2026 postanowienie
umorzone
Narodowy Bank Polski
Meritum

Narodowy Bank Polski z siedzibą w Warszawie zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Świadczenie usług transportowych dla Centrali Narodowego Banku Polskiego w zakresie lokalnego i krajowego transportu rzeczy o numerze referencyjnym SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0393/DA/25, zwane dalej: „postępowaniem”. Ogłoszenie...

KIO 4509/25

27.11.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Żarnów
Meritum

W dniu 25 listopada 2025 r., Hydro – Partner Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi (dalej jako Odwołujący), cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 20 października 2025 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym pod nazwą: „Realizacja Programu OLiOC w 2025 roku na terenie Gminy Żarnów w zakresie zadań własnych” – zakup paczkowarki do wody pitnej, znak postępowania IGWK.Z.271.28.2025....

KIO 339/25 | KIO 345/25 | KIO 346/25

20.02.2025 postanowienie
umorzone
Poczta Polska S.A.
Meritum

Zamawiający – Poczta Polska S.A. – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie w sprawie zawarcia umowy ramowej pn. Dostawa komputerów stacjonarnych, terminali i notebooków w ramach umowy ramowej . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 36662-2025. Sygn. akt KIO 339/25 Wykonawca Immitis Sp. z o.o. 30 stycznia 2025 r....

KIO 3294/23

16.11.2023 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Meritum

postanowienia z dnia 16 listopada 2023 r. w sprawie o sygn. akt: KIO 3294/23 Izba ustaliła, że oświadczeniem złożonym w dniu 15 listopada 2023 r. pełnomocnik odwołującego Sprint S.A. ul. Jagiellończyka 26, 10-062 Olsztyn, skutecznie wycofał odwołanie wniesione w dniu 3 listopada 2023 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn....