Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

1158 orzeczeń w bazie

KIO 1284/26

23.04.2026 postanowienie
zwrócone
Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum
Meritum

W dniu 19 marca 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Konsorcjum: Nastula Events Sp. z o.o., "Miś Koala" K.K., ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4/901, 00-362 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: obsługę logistyczną, zapewnienie i zorganizowanie udziału pacjentów symulowanych do zajęć dydaktycznych lub egzaminów prowadzonych przez UJ CM w Krakowie, odpowiednio od 1-8 części zamówienia. Numer referen...

KIO 1426/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Meritum

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (dalej: „Zamawiający”), prowadzi z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. dalej: „ustawa Pzp”) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Obsługa wentylacji i klimatyzacji, wentylacji grawitacyjnej oraz usługa czyszczenia wentylacji mechanicznej” (znak postępowania: DZPZ/2650/35UEPN/2025)....

KIO 1193/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia w Warszawie
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 1163/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno
Meritum

Odwołanie wniesione w dniu 13 marca 2026 r. przez wykonawców T.I. oraz R.I. prowadzących działalność w formie spółki cywilnej Zakład Usług Leśnych BÓR s.c. T.I., R.I. (dalej: „Odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Usługi z zakresu gospodarki szkółkarskiej Szkółka Leśna w Rzeczycy oraz prace z zakresu nasiennictwa i selekcji w roku 2026” (nr ogłoszenia: 821551-2025 Dz.U....

KIO 1260/26

23.04.2026 postanowienie
zwrócone
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
Meritum

W dniu 17 marca 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy PB Tenders J.P., ul. Kotomierska 1, 85-568 Bydgoszcz zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: wykonanie, dostawę i montaż mebli oraz wyposażenia na potrzeby Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – Biblioteka w Galerii. Numer referencyjny: 3/2025 ....

KIO 1181/26 | KIO 1210/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Meritum

Odwołanie dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Numer ogłoszenia: 800707-2025, opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej; Numer wydania Dz.U.S.233/2025, w dniu 03 grudnia 2025 roku. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie na rzecz Zamawiającego usług gastronomicznych w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennych posiłków dla pacjentów z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych na poszczególne całodobowe oddziały szpitalne oraz dzienne” – Znak sprawy: ZP/59/Sp./2025....

KIO 1525/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju
Meritum

Krajowa Izba Odwoławcza rozpoznając przedmiotowe odwołanie na posiedzeniu ‎ niejawnym stwierdziła, że postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie przepisu art. 522 ust.1 ustawy Pzp. W piśmie z dnia 17 kwietnia 2026 r. przed wyznaczoną rozprawą Zamawiający udzielił odpowiedzi na odwołanie oświadczając, że uwzględnia w całości zarzuty przedstawione w odwołaniu wnosząc o umorzenie w całości postępowania odwoławczego....

KIO 1243/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Rogoźno
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego trybie podstawowym bez negocjacji: „Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych kruszywem w 2026 roku” , Nr postępowania ZP.271.1.3.2026, zostało wszczęte ogłoszeniem opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych: 2026/BZP 00113691/01 z 16.02.2026 r. przez: Gmina Rogoźno reprezentowana przez Burmistrza Rogoźna, ul. Nowa 2, 64-610 Rogoźno zwany dalej: „Zamawiającym” . Do ww....

KIO 1323/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych oraz uiszczono od niego wpis w wymaganej wysokości. Wobec powyższego, odwołanie podlega rozpoznaniu (art. 517 ust. 1 PZP). W związku z informacją przekazaną przez Odwołującego, a dotyczącą dokonania zmian zaskarżonych odwołaniem postanowień SWZ, postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie podlega umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 2 PZP....

KIO 1255/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu
Meritum

Zamawiający – Gmina Miejska Mielec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu , prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „ Zabezpieczenie ratownicze na obiektach MOSiR Mielec w 2026 r. ”. 16 marca 2026 roku, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia: Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej oddział w Mielcu, Polski Instytut Ratownictwa sp. z o.o....