Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

69 orzeczeń w bazie

KIO 1234/26|KIO 1206/26

16.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Meritum

Skarb Państwa – Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy ‎ z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie negocjacji z ogłoszeniem, pn.: Budowa infrastruktury hydrotechnicznej MOLF na potrzeby inwestycji EJ1 w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino , ‎ o numerze referencyjnym: ZP.371.1.2026.ASz, zwane dalej „postępowanie...

KIO 939/26

08.04.2026 postanowienie
umorzone
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Meritum

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa instalacji termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Koszalinie”. Do ww. postępowania o udzielenie zamówienia zastosowanie znajdują przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. ‎ z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) dalej: „ustawa Pzp”....

KIO 1257/26

07.04.2026 postanowienie
umorzone
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie
Meritum

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”), postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, którego przedmiotem jest „zakup zestawów ratownictwa przedlekarskiego” (numer postępowania 0000-ZP.261.1.2026)....

KIO 560/26

01.04.2026 postanowienie
umorzone
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
Meritum

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Utrzymanie oraz modyfikacje systemu Portal Informacyjny Sądów Powszechnych”, znak postępowania: Z.261.44.2025, (dalej: postępowanie)....

KIO 1150/26

27.03.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza
Meritum

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza z siedzibą we Wrocławiu zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, ‎ w trybie podstawowym pn.: Zakup i wdrożenie systemu PACS wraz z integracją z systemami szpitalnymi z możliwością skorzystania z „Opcji” dla Szpitala Specjalistycznego im. A....

KIO 761/26

25.03.2026 postanowienie
umorzone
Powiat Warszawski Zachodni
Meritum

Zamawiający – Powiat Warszawski Zachodni prowadzisz postępowanie pod nazwą: „ Kompleksowa obsługa druku i zadań pokrewnych wraz z dzierżawą urządzeń ”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych dnia 13 lutego 2026 r. roku, numer ogłoszenia 2026/BZP 00110946. W dniu 18 lutego 2026 roku odwołujący działając na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych wniósł odwołanie, od czynności zamawiającego podjętej w ww....

KIO 456/26 | KIO 456/25

17.03.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świerczyna
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Art. 520 ust. 2 Pzp stanowi, że cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. W niniejszej sprawie Odwołujący w piśmie z dnia 16 marca 2026 r. jednoznacznie oświadczył, że cofa odwołanie wniesione w przedmiotowym Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego....

KIO 528/26

16.03.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mrągowo
Meritum

Izba ustaliła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że w terminie wynikającym z art. 525 ust. 1 ustawy pzp do postępowania odwoławczego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca. W dniu 14 marca 2026 r....

KIO 208/26

05.03.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Miasta Jaworzno
Meritum

Odwołanie wniesione w dniu 14 stycznia 2026 r. przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GAMA sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie oraz M.W. prowadzący działalność gospodarczą pod firmą EUROARTIS PRACOWNIA PROJEKTOWO – BADAWCZA Dr Inż. Arch M.W. z siedzibą w Rudzie Śląskiej (dalej: „Odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie podstawowym pn....

KIO 110/26

03.03.2026 postanowienie
umorzone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy
Meritum

Zamawiający – Minister Cyfryzacji, w imieniu i na rzecz którego działa Centralny Zamawiający tj. Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w celu zawarcia umowy ramowej w trybie przetargu nieograniczonego pn. Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2 ....