Wyrok KIO KIO 872/26
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 872/26
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 14.04.2026
- Przewodniczący
- Adriana Urbanik
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone
Zamawiający
- Miejscowość
- Poznań
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 872/26 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 14 kwietnia 2026 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu z siedzibą w Poznań w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: odwołanie, oferta, zamówienie, wykluczenie, samooczyszczenie. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 110 ust. 2, art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a, art. 108 ust. 1 pkt 5, art. 239 ust. 1, art. 16 pkt. 1, art. 16 pkt. 2, art. 16 pkt. 3, art. 17 ust. 2, art. 17 ust. 3, art. 528, art. 557, art. 568 pkt 1, art. 575.
Istota sprawy
Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, ul. Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: Budowa siedziby ROPS w Poznaniu wraz z zagospodarowaniem nieruchomości przy ulicy Spornej, w ramach projektu: "Wzmocnienie systemu polityki społecznej w Wielkopolsce ROPS SOCIAL SPACE LIVING LAB"”, nr referencyjny: ROPS.XII.261.40.2025....
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 872/26
POSTANOWIENIE
Warszawa, dnia 14 kwietnia 2026 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodnicząca:Adriana Urbanik
Monika Banaszkiewicz
Anna Wojciechowska
na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron oraz uczestników postępowania odwoławczego w dniu 14 kwietnia 2026 r. w Warszawie wobec odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 lutego 2026 r. przez wykonawcę Budimex S.A. z siedzibą
w Warszawie w postępowaniu prowadzonym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
Uczestnik po stronie zamawiającego
A.wykonawca Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Pinczynie zgłaszający przystąpienie do postępowania odwoławczego
B.wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia konsorcjum AGROBEX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, AGROBEX Budowa Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgłaszający przystąpienie do postępowania odwoławczego
C.wykonawca W.P.I.P. - Mardom Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgłaszający przystąpienie do postępowania odwoławczego
postanawia:
1.umorzyć postępowanie odwoławcze,
2.nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy Budimex S.A. z siedzibą w Warszawie kwoty 18 000,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy złotych zero groszy), stanowiącej 90% kwoty uiszczonego wpisu
od odwołania.
Na orzeczenie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga
za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie
- Sądu Zamówień Publicznych.
Przewodnicząca: ………………………….…
………………………….…
………………………….…
Sygn. akt KIO 872/26
Uzasadnienie
Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu,
ul. Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia
w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: Budowa siedziby ROPS w Poznaniu wraz z zagospodarowaniem nieruchomości przy ulicy Spornej, w ramach projektu: "Wzmocnienie systemu polityki społecznej w Wielkopolsce ROPS SOCIAL SPACE LIVING LAB"”, nr referencyjny: ROPS.XII.261.40.2025.
Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 19 września 2025 r., numer wydania: Dz.U. S: 180/2025, numer publikacji ogłoszenia: 612952-2025.
Do wyżej wymienionego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), dalej „ustawy Pzp”.
23lutego 2026 r. wykonawca Budimex S.A., ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa, wniósł odwołanie na czynności i zaniechania zamawiającego, polegające
na dokonaniu czynności badania i oceny ofert oraz wyboru oferty najkorzystniejszej oraz wykluczenia i odrzucenia oferty odwołującego w postępowaniu w sposób naruszający przepisy ustawy Pzp, poprzez:
1.1.uznanie, że podjęte przez odwołującego czynności (samooczyszczenie) nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, a w konsekwencji wykluczenie odwołującego i odrzucenie jego oferty,
1.2.uznanie, że odwołujący podlega wykluczeniu, a w konsekwencji jego oferta podlega odrzuceniu, pomimo, że odwołujący udowodnił, że spełnia łącznie przesłanki określone w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp i podjął czynności, które są wystarczające
do wykazania jego rzetelności,
1.3.zaniechanie uznania przez zamawiającego, że podjęte przez odwołującego czynności związane z samooczyszczeniem są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu wykonawcy,
1.4.a w konsekwencji, poprzez nieprawidłowy wybór oferty Dekpol Budowcnitwo
sp. z o.o. („Dekpol”) jako oferty najkorzystniejszej w postępowaniu, pomimo że to oferta odwołującego jest ofertą najkorzystniejszą zgodnie z przyjętymi
w postępowaniu kryteriami oceny ofert określonymi w dokumentach zamówienia oraz poprzez zaniechanie wezwania odwołującego do przedłożenia podmiotowych środków dowodowych.
Odwołujący zarzucił zamawiającemu naruszenie przepisów:
1.1. art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy Pzp w zw. z art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
w zw. z art. 110 ust. 2 i 3 ustawy Pzp z art. 16 pkt. 1, 2, 3 ustawy Pzp oraz art. 17
ust. 3 ustawy Pzp oraz w zw. z art. 57 pkt 1 ustawy Pzp poprzez odrzucenie oferty odwołującego jako złożonej przez wykonawcę podlegającego wykluczeniu
z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp i uznanie, że pomimo tego, że odwołujący korzysta z instytucji samooczyszczenia w zakresie ww. przesłanki wykluczenia, to w ocenie zamawiającego podjęte przez odwołującego czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 pkt. 1-3 ustawy Pzp, mające na celu samooczyszczenie odwołującego, nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu wykonawcy,
co doprowadziło do naruszenia zasady uczciwej konkurencji, równego traktowania wykonawców, proporcjonalności i przejrzystości postępowania oraz naruszeniem zasady bezstronności i obiektywizmu, podczas gdy odwołujący, pomimo tego że podlega wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp udowodnił zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki określone w art. 110 ust. 2 ust. 1-3 ustawy Pzp, a w konsekwencji nie powinien podlegać wykluczeniu z postępowania (Zarzut nr 1),
1.2. art. 239 ust. 1 ustawy Pzp w zw. z art. 16 pkt. 1, 2, 3 ustawy Pzp w zw. z art. 17
ust. 2 ustawy Pzp poprzez wybór jako najkorzystniejszej oferty wykonawcy Dekpol, podczas gdy biorąc pod uwagę kryteria oceny ofert to oferta odwołującego powinna być najwyżej oceniona w postępowaniu (Zarzut nr 2).
Odwołujący wniósł o:
1.1.merytoryczne rozpatrzenie odwołania i jego uwzględnienie,
1.2.dopuszczenie i przeprowadzenie dowodów z dokumentacji postępowania, a także
dowodów opisanych szczegółowo w treści odwołania oraz dowodów, które zostaną powołane i przedłożone na rozprawie,
1.3.nakazanie zamawiającemu unieważnienia czynności z 13 lutego 2026 r., polegającej na: (1) wykluczeniu odwołującego oraz odrzuceniu jego oferty oraz na (2) wyborze jako najkorzystniejszej oferty Dekpol,
1.4. nakazanie zamawiającemu przeprowadzenia ponownego procesu badania i oceny ofert złożonych w postępowaniu, z uwzględnieniem skuteczności samooczyszczenia przeprowadzonego przez odwołującego, który udowodnił spełnienie przesłanek określonych w art. 110 ust. 2 pkt. 1-3 ustawie Pzp, a tym samym nie podlega wykluczeniu,
1.5. zasądzenie od zamawiającego na rzecz odwołującego kosztów postępowania odwoławczego, w tym kosztów doradztwa prawnego, według norm przepisanych
i zgodnie z fakturą przedstawioną przez odwołującego na rozprawie.
Do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego zgłosili przystąpienie wykonawcy:
1)25 lutego 2026 r. W.P.I.P. – Mardom Sp. z o.o., ul. Abpa Antoniego Baraniaka 96/98, 61-245 Poznań;
2)26 lutego 2026 r. wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia konsorcjum AGROBEX Sp. z o.o., AGROBEX Budowa Sp. z o.o.,
ul. Jana Kochanowskiego 7, 60-845 Poznań;
3)27 lutego 2026 r. Dekpol Budownictwo Sp. z o.o.,
ul. Gajowa 31, 83-251 Pinczyn.
19 marca 2026 r. zamawiający złożył odpowiedź na odwołanie, w której
przedstawił stanowisko w sprawie i wniósł o oddalenie odwołania.
10 kwietnia 2026 r. przystępujący W.P.I.P. - Mardom Sp. z o.o. z siedzibą
w Poznaniu złożył pismo procesowe, w którym przedstawił stanowisko w sprawie i wniósł
o oddalenie odwołania.
13 kwietnia 2026 r. odwołujący złożył pismo procesowe, w którym oświadczył,
że cofa odwołanie i wnosi o umorzenie postępowania odwoławczego.
Krajowa Izba Odwoławcza ustaliła i stwierdziła:
Odwołanie nie zawiera braków formalnych, od odwołania uiszczono wpis,
nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, skutkujące odrzuceniem odwołania.
Do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego przystąpili wykonawcy:
W.P.I.P. – Mardom Sp. z o.o., ul. Abpa Antoniego Baraniaka 96/98, 61-245 Poznań, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia konsorcjum AGROBEX
Sp. z o.o., AGROBEX Budowa Sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 7, 60-845 Poznań, Dekpol Budownictwo Sp. z o.o., ul. Gajowa 31, 83-251 Pinczyn.
Odwołujący w piśmie z 13 kwietnia 2026 r. oświadczył, że cofa odwołanie
(z podpisem osoby umocowanej do reprezentacji odwołującego).
W tym stanie rzeczy izba umorzyła postępowanie odwoławcze, orzekając w formie postanowienia, na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy Pzp.
O kosztach postępowania odwoławczego izba orzekła na podstawie art. 557 i 575 ustawy Pzp w zw. z § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania
oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r.
(Dz. U. poz. 2437), nakazując dokonanie na rzecz odwołującego zwrotu z rachunku Urzędu Zamówień Publicznych kwoty uiszczonej tytułem wpisu, w wysokości stanowiącej 90%
jego wartości z uwagi na cofnięcie odwołania przed otwarciem rozprawy.
Biorąc pod uwagę powyższe postanowiono jak w sentencji.
Przewodnicząca: ………………………….…
………………………….…
………………………….…