Wyrok KIO V Ca 1199/09
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- V Ca 1199/09
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy w Warszawie
- Rodzaj dokumentu
- wyrok
- Data wydania
- 24.08.2009
- Przewodniczący
- Aleksandra Łączyńska-Mendakiewicz
- Sposób rozstrzygnięcia
- oddalone
Zamawiający
- Nazwa
- Narodowy Bank Polski
- Miejscowość
- Warszawa
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze V Ca 1199/09 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 24 sierpnia 2009 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Narodowy Bank Polski z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: oddalenie skargi. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 198 ust. 2.
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. aktV Ca 1199/09
ODPIS
2 /
WYROK
W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Dnia 24 sierpnia 2009 roku
Sąd Okręgowy w Warszawie Wydział V Cywilny - Odwoławczy
w składzie:
Przewodniczący
Sędziowie:
Protokolant
SSO Aleksandra Łączyńska - Mendakiewicz
SO Magdalena Majewska
SR (del.) Tomasz Pałdyna
Monika Karalus
po rozpoznaniu w dniu 24 sierpnia 2009 r. w Warszawie na rozprawie
skargi Jerzego Krysiana, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą
„Kilamus” od wyroku Krajowej Izby Gospodarczej przy Prezesie Urzędu
Zamówień Publicznych z dnia 8 maja 2009 roku, KIO/UZP 531/09
z udziałem zamawiającego Narodowego Banku Polskiego z siedzibą w Warszawie
oddala skargę
r, pł’t
Na oryginale właściwe podpisy
Za zgodność
STARSZY SEKRETAEB SĄDOWY,,.
Katarzyna Kondratowicz