Wyrok KIO V Ca 1876/08
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- V Ca 1876/08
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy w Warszawie
- Rodzaj dokumentu
- wyrok
- Data wydania
- 20.10.2008
- Przewodniczący
- Waldemar Beczek
- Sposób rozstrzygnięcia
- oddalone
Zamawiający
- Miejscowość
- Warszawa
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze V Ca 1876/08 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 20 października 2008 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie.
Treść dokumentu
Pobierz PDFSąd Okręgowy w Warszawie V Wydział Cywilny Odwoławczy
w składzie:
Przewodniczący: SSO Waldemar Beczek
Sędziowie : SSO Zbigniew Podedwomy SSR del. Joanna Staszewska
Protokolant: Przemysław Sulich
po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 20 października 2008 r. w Warszawie
sprawy ze skargi Przedsiębiorstwa Produkcji Elementów Budowlanych „Kontener”
sp. z o.o. z siedzibą w Płocku
z udziałem zamawiającego Ministerstwa Obrony Narodowej
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej
z dnia 19 sierpnia 2008 r. sygn. akt KIO/UZP 801/08
1. Oddala skargę;
2. Zasądza od Przedsiębiorstwa Produkcji Elementów Budowlanych „Kontener”
sp. z o.o. z siedzibą w Płocku na rzecz zamawiającego Ministra Obrony Narodowej
kwotę 1.200 ( jeden tysiąc dwieście) złotych tytułem zwrotu kosztów zastępstwa
prawnego przed Sądem Okręgowym w Warszawie.