Wyrok KIO V Ca 904/08

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze V Ca 904/08 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 20 maja 2008 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: brak danych.

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt. V Ca 904/08

ODPIS




WYROK

W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ


Dnia 20 maja 2008 r.


Sąd Okręgowy w Warszawie V Wydział Cywilny - Odwoławczy
w składzie:

Przewodniczący:

Sędziowie:

Protokolant:

SSO Ewa Sarniak
SO Ewa Cylc
SO Marzanna Góral
apl. sąd. Agnieszka Wyrobek

po rozpoznaniu w dniu 20 maja 2008 r. w Warszawie na rozprawie

sprawy ze skargi Przedsiębiorstwa Usługowo - Handlowego „ARPOL” Sp. z o.o. w Warszawie
przeciwko Ministrowi Obrony Narodowej - Agencji Mienia Wojskowego
o udzielenie zamówienia publicznego

od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 2 kwietnia 2008 roku w sprawie o sygn. akt.
KIO/UZP234/08

I.    oddala skargę;

II.    zasądza od Przedsiębiorstwa Usługowo - Handlowego „ARPOL” Sp. z o.o. w
Warszawie na rzecz Ministra Obrony Narodowej - Agencji Mienia Wojskowego kwotę
1200,00 zł (jeden tysiąc dwieście złotych) tytułem zwrotu kosztów postępowania przed
Sądem Okręgowym.

Na oryginale właściwe podpisy
Za zgodność