Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

102.Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gm. Strachówka ” wraz z uzyskaniem ZRID

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00416317

Zamawiający

POWIAT WOŁOMIŃSKI

Wołomin, Mazowieckie

NIP: 1250940609

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-300 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SEDROX Sebastian Drozdowski Stojadła 8221832565

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SEDROX Sebastian Drozdowski (Stojadła) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 81 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71322000-1)

Najniższa cena

23 678 PLN

Średnia cena

156 513 PLN

Najwyższa cena

529 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
DROTECH Paweł Gontarek Płońsk 9 56 580 PLN 509 220 PLN
diStrada Sebastian Wasilewski Józefów 6 61 008 PLN 61 008 PLN
Biuro Inżynierskie Grzegorz Pik Pułtusk 5 63 234 PLN 212 913 PLN
ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ Książenice 3 91 129 PLN 273 386 PLN
AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń Puławy 3 145 333 PLN 436 000 PLN
Biuro Projektowe D-9 Krzysztof Nadany Warszawa 2 209 838 PLN 419 676 PLN
Instytut OZE Sp. z o.o. Kielce 2 128 264 PLN 128 264 PLN
MT-Projekt Sp. z o.o. Grójec 2 - -
Biuro Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa BIPROMEL Sp. z o.o. Warszawa 2 448 016 PLN 1 004 787 PLN
Robimart Sp. z o. o. Pruszków 2 334 560 PLN 334 560 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

102.Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gm. Strachówka ” wraz z uzyskaniem ZRID

SEDROX Sebastian Drozdowski -

2026-09-01 10:53:33Z

Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2850W ul. Orężna na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2841W ul. Postępu i Mazowieckiej w m. Bobrowiec do skrzyżowania...

MT-Projekt Sp. z o. o. -

2026-08-31 07:51:49Z

„Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2844W ul. Jedności na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 721 do granicy powiatu piaseczyńskiego, gm. Lesznowola”

MT-Projekt Sp. z o. o. -

2026-08-31 07:45:13Z

Sporządzenie dokumentacji projektowej do realizacji zadania pn.: „Wykonanie remontu jazu awaryjnego w Nieporęcie”

ENERGOPROJEKT – WARSZAWA SA 228 780 PLN

2026-08-26 07:14:49Z

Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3527W Antoniówka – Groszowice – Piotrowice

Olpro Paweł Żyniewicz -

2026-08-25 13:23:17Z

Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów

Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski -

2026-08-20 12:16:55Z

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń 199 000 PLN

2026-08-17 11:31:19Z

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń 132 000 PLN

2026-08-17 11:31:19Z

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń 105 000 PLN

2026-08-17 11:31:19Z

Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.

VIA - Inżynieria Lądowa Igor Derpiński 148 500 PLN

2026-08-17 11:31:19Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 9 225 PLN Średnia: 213 141 PLN Max: 1 077 480 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
102.Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gm. Strachówka ” wraz z uzyskaniem ZRID

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Wołomin

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b39360f1-1c9c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416317

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00295328

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

102.Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gm. Strachówka ” wraz z uzyskaniem ZRID

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gmina Strachówka ” wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) w ramach zadania: Dokumentacja projektowa rozbudowy drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gmina Strachówka.

3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

21 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SEDROX Sebastian Drozdowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221832565

4.3.4.) Miejscowość: Stojadła

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-300

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 196185,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00338299/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 5

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wykonanie map podziałowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji ZRID w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie należy wykonać i oddać w terminie 21 m-cy od podpisania umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużająca się procedura opracowania map prawnych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji ZRID w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie należy wykonać i oddać w terminie 24 m-cy od podpisania umowy

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Podział płatności na lata

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Podział płatności na lata

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużająca się procedura wydania decyzji pozwolenia na budowę

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Decyzję ZRID należy dostarczyć w terminie 141 dni od daty złożenia wniosku o wydanie decyzji ZRID

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużający się termin uzyskania decyzji ZRiD

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Decyzję ZRID należy dostarczyć w terminie 212 dni od daty złożenia wniosku o wydanie decyzji ZRID

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 196185,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

25.08.2026 r. podpisano porozumienie do umowy
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71322000-1
71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)