Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
Zamawiający
POWIAT WOŁOMIŃSKI
Wołomin, Mazowieckie
NIP: 1250940609
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski | Warszawa | 5372300089 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 81 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71322000-1)
Najniższa cena
23 678 PLN
Średnia cena
156 513 PLN
Najwyższa cena
529 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| DROTECH Paweł Gontarek Płońsk | 9 | 56 580 PLN | 509 220 PLN |
| diStrada Sebastian Wasilewski Józefów | 6 | 61 008 PLN | 61 008 PLN |
| Biuro Inżynierskie Grzegorz Pik Pułtusk | 5 | 63 234 PLN | 212 913 PLN |
| ABART AGNIESZKA BARTONOWICZ Książenice | 3 | 91 129 PLN | 273 386 PLN |
| AMD Usługi Budowlane i Projektowe Małgorzata Droń Puławy | 3 | 145 333 PLN | 436 000 PLN |
| Biuro Projektowe D-9 Krzysztof Nadany Warszawa | 2 | 209 838 PLN | 419 676 PLN |
| Instytut OZE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 128 264 PLN | 128 264 PLN |
| MT-Projekt Sp. z o.o. Grójec | 2 | - | - |
| Biuro Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa BIPROMEL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 448 016 PLN | 1 004 787 PLN |
| Robimart Sp. z o. o. Pruszków | 2 | 334 560 PLN | 334 560 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
102.Wykonanie dokumentacji p.n.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4240W w miejscowości Annopol, gm. Strachówka ” wraz z uzyskaniem ZRID
2026-09-01 10:53:33Z
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2850W ul. Orężna na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2841W ul. Postępu i Mazowieckiej w m. Bobrowiec do skrzyżowania...
2026-08-31 07:51:49Z
„Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2844W ul. Jedności na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 721 do granicy powiatu piaseczyńskiego, gm. Lesznowola”
2026-08-31 07:45:13Z
Sporządzenie dokumentacji projektowej do realizacji zadania pn.: „Wykonanie remontu jazu awaryjnego w Nieporęcie”
2026-08-26 07:14:49Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3527W Antoniówka – Groszowice – Piotrowice
2026-08-25 13:23:17Z
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
2026-08-20 12:16:55Z
Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.
2026-08-17 11:31:19Z
Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.
2026-08-17 11:31:19Z
Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.
2026-08-17 11:31:19Z
Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę dróg gminnych” w rozbiciu na 4 części.
2026-08-17 11:31:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400807 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Wołomin
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b8edfe1-0341-11ed-8000-d680d39e541a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400807
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00254278/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
w ramach zadania
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w miejscowościach Urle - Adampol, gm. Jadów
3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372300089
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 198030,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00302890/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 12
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Sposób finansowania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Podział płatności na lata
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Sposób finansowania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Podział płatności na lata
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Sposób finansowania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Podział płatności na lata
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużona procedura opracowania i zatwierdzenia map prawnych podziału nieruchomości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przed upływem 811 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużona procedura opracowania i zatwierdzenia map prawnych podziału nieruchomości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Przed upływem 858 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Najpóźniej w terminie 962 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
3. Podział płatności na lata.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużająca się procedura wydawania pozwolenia wodnoprawnego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Przed upływem 919 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Najpóźniej w terminie 1023 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużająca się procedura wydawania pozwolenia wodnoprawnego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Przed upływem 994 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Najpóźniej w terminie 1100 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużająca się procedura wydawania pozwolenia wodnoprawnego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. 1) Przed upływem 1084 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Najpóźniej w terminie 1174 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 9
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zmiany projektu zagospodarowania terenu oraz projektu podziału nieruchomości nr 1033 obr. Borzymy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. 1) Przed upływem 1132 dni od dnia podpisania umowy należy dostarczyć kompletną dokumentację projektową wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Najpóźniej w terminie 1222 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 10
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zaktualizowania mapy do celów projektowych oraz zmiana projektu podziału działki 128 z obr. Adampol.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Najpóźniej w terminie 1230 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 11
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność zaktualizowania mapy do celów projektowych oraz zmiana projektu podziału działki 128 z obr. Adampol.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Najpóźniej w terminie 1434 dni od podpisania umowy należy przekazać decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej do Wydziału Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wołominie.
2. Podział płatności na lata.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 12
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wejście w życie KSeF.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zapisy odnośnie obowiązywania KSeF; podział płatności na lata.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198030,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE