Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 719 008 PLN

1_2026 USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW I PRZYLEGŁEGO TERENU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00091634

Numer referencyjny: DZP.260.1.2026.JŚ

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO

ul. Dojazd 34

60-631 Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7811617330

REGON: 631178710

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługa w zakresie całodobowej ochrony fizycznej obiektów i przyległego terenu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Czas dojazdu grupy interwencyjnej 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SECURITY EMPORIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Poznań 7822843082

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SECURITY EMPORIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Poznań) Umowa podpisana 1 719 008 PLN 1 719 008 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 80 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie)

Najniższa cena

44 PLN

Średnia cena

708 922 PLN

Najwyższa cena

2 359 486 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. Poznań 3 270 700 PLN 270 700 PLN
EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 3 762 680 PLN 1 525 359 PLN
TS SERVICE Sp. z o.o. Łódź 3 402 662 PLN 805 324 PLN
Makropol Sp. z o.o. Poznań 2 - -
Guard – Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i wspólnicy spółka jawna Słupca 2 348 529 PLN 696 812 PLN
Ekotrade Sp. z o.o. Warszawa 2 1 020 234 PLN 2 040 467 PLN
Holding HUNTERS sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 2 626 346 PLN 1 252 693 PLN
TS SERVICE Sp. z o.o. Poznań 2 - -
TS SERVICE Sp. z o.o. – lider konsorcjum Łódź 1 280 329 PLN 280 329 PLN
DGP Security Partner Sp. z o. o. Warszawa 1 656 386 PLN 656 386 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

1_2026 USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW I PRZYLEGŁEGO TERENU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU

SECURITY EMPORIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 1 719 008 PLN

2026-08-20 08:08:52Z

Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

Ekotrade Sp. z o.o. 1 602 297 PLN

2026-08-12 10:28:13Z

Pełnienie dozoru oraz ochrony osób i mienia w hali 3mk Arena Ostrów oraz dozór poprzez system monitoringu wykonawcy na obiektach administrowanych przez „Ostrowskie Inwestycje Sportowe” Sp. z o.o.

BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK -

2026-08-06 10:07:27Z

Całodobowa ochrona osób i mienia w siedzibie ZKZL, prowadzona w formie bezpośredniej ochrony fizycznej o charakterze stałym wraz z obsługą systemu alarmowego, wizyjnego i sygnalizacji pożaru.

Security Emporio Sp. z o.o. Sp.k. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000756760, NIP 7822843082, REGON 38176240100000 – lider konsorcjum 709 197 PLN

2026-08-03 06:23:49Z

Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowania lokalnego systemu alarmowego w budynku Sądu Rejonowego w Pile przy ul. aleja Powstańców Wielkopolskich 79

TS SERVICE Sp. z o.o. – lider konsorcjum 280 329 PLN

2026-07-03 11:28:43Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Holding Hunters Sp. z o.o. Sp.k. 882 815 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Ekotrade Sp. z o.o. 1 130 269 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Ekotrade Sp. z o.o. 910 199 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Ochrona fizyczna i mienia na rzecz Sądu Rejonowego w Kaliszu oraz monitorowanie sygnałów lokalnego systemu alarmowego w archiwum w budynku przy ul. Kilińskiego 13 i ul. Zamkowej 18-20.

AM Ochrona Zbigniew Kłys -

2026-06-29 10:40:32Z

Świadczenie usług ochrony obiektów Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie od 1.06.2025 r. do 31.05.2026 r.

AGENCJA OCHORNY OSÓB I MIENIA "TIGER SECURITY" NORBET ZIMNY -

2026-06-26 09:13:59Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
1_2026 USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW I PRZYLEGŁEGO TERENU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631178710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dojazd 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-631

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalmswia.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalmswia.poznan.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

1_2026 USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW I PRZYLEGŁEGO TERENU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cb690d0-1e47-466a-aa20-371c8ac4c616

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00091634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00086817/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa w zakresie całodobowej ochrony fizycznej obiektów i przyległego terenu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1255703

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1255703

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z SWZ Rozdz. IX. i X.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z załącznikiem do SWZ - Klauzula informacyjna – Załącznik nr 7

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z załącznikiem do SWZ - Klauzula informacyjna – Załącznik nr 7

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DZP.260.1.2026.JŚ

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługa w zakresie całodobowej ochrony fizycznej obiektów i przyległego terenu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu

4.2.6.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

98341120-2 - Usługi portierskie

79715000-9 - Usługi patrolowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania umowy. Opis prawa opcji zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – OPZ ust. 1 c), ust. 2. Prawo opcji – dodatkowa osoba patrolująca w wymiarze wynikającym z potrzeb Zamawiającego.
UWAGA: Zamawiający zastrzega, że koszt 1 roboczogodziny w ramach zamówienia podstawowego i objętego prawem opcji muszą być identyczne, pod rygorem odrzucenia oferty.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-04-28 do 2028-04-28

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dojazdu grupy interwencyjnej

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa warunków;
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:

Zamawiający uzna warunek za spełniony w sytuacji, gdy Wykonawca wykaże, że posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 532.)

3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie określa warunków;
4) zdolności technicznej lub zawodowej:

Zamawiający uzna warunek za spełniony w sytuacji, gdy Wykonawca wykaże; że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał minimum 1 usługę o wartości nie mniejszej niż 400 000,00 zł netto). Przedmiotowa usługa polega na świadczeniu usługi ochrony fizycznej obiektów użyteczności publicznej. Jednocześnie każda taka usługa powinna być poparta dokumentem potwierdzającym, że została wykonana należycie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) OŚWIADCZENIE WYKONAWCY, W ZAKRESIE ART. 108 UST. 1 PKT 5 USTAWY - o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.

2) OŚWIADCZENIE - sporządzone z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 3a do SWZ o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz. U. 2025 poz. 514.), zwanej dalej „ustawą o przeciwdziałaniu”.

3) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w pkt. 4), także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. Wzór oświadczenia dla podmiotu udostępniającego zasoby stanowi Załącznik nr 6a do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) WYKAZ USŁUG wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, wraz z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – Załącznik nr 4 do SWZ.

2) DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY, że Wykonawca posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie określa przedmiotowych środków dowodowych w przedmiotowym postępowaniu.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. FORMULARZ OFERTY wypełniony i sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ zawierający w szczególności: łączną cenę ofertową brutto, zobowiązanie dotyczące terminu realizacji zamówienia i warunków płatności, oświadczenie o okresie związania ofertą oraz o akceptacji wszystkich postanowień SWZ i wzoru umowy, który winien być złożony w formie oryginału podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

2. OŚWIADCZENIE do oferty wykonawca dołącza oświadczenie sporządzone z wykorzystaniem wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, odpowiednio na dzień składania ofert. Oświadczenie winno być złożone w formie oryginału podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w pkt. 2, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby.

3. PEŁNOMOCNICTWO do reprezentowania Wykonawcy lub Wykonawców w przypadku, gdy:
- ofertę podpisuje inna osoba niż Wykonawca
- ofertę składają wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia publicznego. Treść pełnomocnictwa winna wskazywać pełnomocnika oraz w potwierdzać jego umocowanie do reprezentowania wykonawców w postępowaniu lub do reprezentowania wykonawców w postępowaniu i zawarcia w ich imieniu umowy - dla ważności pełnomocnictwa wymaga się podpisu prawnie upoważnionych przedstawicieli każdego z wykonawców. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z pełnomocnikiem.

4. ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU TRZECIEGO, w przypadku, gdy Wykonawca, polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga w niniejszym postępowaniu wniesienia wadium, które wynosi 15 000,00 zł (piętnaście tysięcy złotych 00/100). Formy i sposoby wniesienia wadium zostały określone w Rozdz. XII SWZ.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z treścią załącznika nr 5 do SWZ - wzór umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-02-13 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1255703

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-02-13 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

cena

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający wymaga przed podpisaniem umowy dostarczenia aktualnego dokumentu ubezpieczenia, np. polisy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą na kwotę nie mniejszą niż 1 000.000,00 PLN.
2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.02.2026
Termin składania ofert
06.03.2026 09:00
Wartość umowy
1 719 008 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
79710000-4 (Usługi ochroniarskie) 98341120-2 (Usługi portierskie) 79715000-9 (Usługi patrolowe) 98341120-2 - Usługi portierskie 79715000-9 - Usługi patrolowe

Okres realizacji

28.04.2026 - 28.04.2028