Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 602 297 PLN

Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00319985

Numer referencyjny: OG.261.15.2026

Zamawiający

Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

Młyńska 1a

61-729 Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7781450568

REGON: 300705978

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony fizycznej i dozoru mienia w: - budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 1a - od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r., - budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 16 - od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r., - w budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Trójpole 21 - od 01.10.2026 r. do 31.08.2027 r., - w pomieszczeniach parteru i pierwszego piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H, zajmowanych przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu - od 01.09.2026 r. do 15.12.2026 r.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe pracowników 30%
Czas przybycia grupy interwencyjnej 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Ekotrade Sp. z o.o. Warszawa 012024273

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Ekotrade Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 1 602 297 PLN 1 602 297 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 80 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4 - Usługi ochroniarskie)

Najniższa cena

44 PLN

Średnia cena

708 922 PLN

Najwyższa cena

2 359 486 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. Poznań 3 270 700 PLN 270 700 PLN
EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 3 762 680 PLN 1 525 359 PLN
TS SERVICE Sp. z o.o. Łódź 3 402 662 PLN 805 324 PLN
Makropol Sp. z o.o. Poznań 2 - -
Guard – Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i wspólnicy spółka jawna Słupca 2 348 529 PLN 696 812 PLN
Ekotrade Sp. z o.o. Warszawa 2 1 020 234 PLN 2 040 467 PLN
Holding HUNTERS sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 2 626 346 PLN 1 252 693 PLN
TS SERVICE Sp. z o.o. Poznań 2 - -
TS SERVICE Sp. z o.o. – lider konsorcjum Łódź 1 280 329 PLN 280 329 PLN
DGP Security Partner Sp. z o. o. Warszawa 1 656 386 PLN 656 386 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

1_2026 USŁUGA W ZAKRESIE CAŁODOBOWEJ OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW I PRZYLEGŁEGO TERENU SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU

SECURITY EMPORIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 1 719 008 PLN

2026-08-20 08:08:52Z

Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

Ekotrade Sp. z o.o. 1 602 297 PLN

2026-08-12 10:28:13Z

Pełnienie dozoru oraz ochrony osób i mienia w hali 3mk Arena Ostrów oraz dozór poprzez system monitoringu wykonawcy na obiektach administrowanych przez „Ostrowskie Inwestycje Sportowe” Sp. z o.o.

BIURO OCHRONY DRAGON RAFAŁ KACZMAREK -

2026-08-06 10:07:27Z

Całodobowa ochrona osób i mienia w siedzibie ZKZL, prowadzona w formie bezpośredniej ochrony fizycznej o charakterze stałym wraz z obsługą systemu alarmowego, wizyjnego i sygnalizacji pożaru.

Security Emporio Sp. z o.o. Sp.k. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000756760, NIP 7822843082, REGON 38176240100000 – lider konsorcjum 709 197 PLN

2026-08-03 06:23:49Z

Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowania lokalnego systemu alarmowego w budynku Sądu Rejonowego w Pile przy ul. aleja Powstańców Wielkopolskich 79

TS SERVICE Sp. z o.o. – lider konsorcjum 280 329 PLN

2026-07-03 11:28:43Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Holding Hunters Sp. z o.o. Sp.k. 882 815 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Ekotrade Sp. z o.o. 1 130 269 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Sądzie Okręgowym w Koninie i Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Koninie, Sądzie Rejonowym w Kole i Sądzie Rejonowym w Słupcy

Ekotrade Sp. z o.o. 910 199 PLN

2026-07-01 08:18:45Z

Ochrona fizyczna i mienia na rzecz Sądu Rejonowego w Kaliszu oraz monitorowanie sygnałów lokalnego systemu alarmowego w archiwum w budynku przy ul. Kilińskiego 13 i ul. Zamkowej 18-20.

AM Ochrona Zbigniew Kłys -

2026-06-29 10:40:32Z

Świadczenie usług ochrony obiektów Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie od 1.06.2025 r. do 31.05.2026 r.

AGENCJA OCHORNY OSÓB I MIENIA "TIGER SECURITY" NORBET ZIMNY -

2026-06-26 09:13:59Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 PLN Średnia: 817 544 PLN Max: 4 314 055 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300705978

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 1a

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-729

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddz.gospodarczy@poznan-staremiasto.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan-staremiasto.sr.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fba47aad-8ec2-40a6-87d0-80322e031ec1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319985

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100705/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w obiektach Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fba47aad-8ec2-40a6-87d0-80322e031ec1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe
informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy
e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w 3 zakładce „Centrum Pomocy”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OG.261.15.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony fizycznej i dozoru mienia w:
- budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 1a - od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r.,
- budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Młyńskiej 16 - od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r.,
- w budynku Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu mieszczącego się przy ul. Trójpole 21 - od 01.10.2026 r. do 31.08.2027 r.,
- w pomieszczeniach parteru i pierwszego piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H, zajmowanych przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
- od 01.09.2026 r. do 15.12.2026 r.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-09-01 do 2027-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia (do wartości max. 30% zamówienia podstawowego) polegającego na powtórzeniu podobnych usług jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości .
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy lub umów zawartych z Wykonawcą w trybie zamówienia z wolnej ręki.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe pracowników

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas przybycia grupy interwencyjnej

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Warunek Zamawiającego – w postępowaniu o udzielenie zamówienia może brać udział Wykonawca, który posiada koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, określającą zakres i formę jej prowadzenia, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na podstawie ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2025 r. poz. 532, t. j. z późn. zm.).
Wykonawca musi posiadać zdolności techniczne lub zawodowe.
Warunek Zamawiającego w zakresie posiadania wiedzy i doświadczenia – w postępowaniu o udzielenie zamówienia może brać udział Wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wykonał co najmniej dwa zamówienia odpowiadające co do rodzaju przedmiotowi zamówienia, tj. usłudze ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynku użyteczności publicznej, każda o wartości nie mniejszej niż 750 000 złotych brutto, świadczonej nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 następujących po sobie miesięcy w ramach jednego kontraktu.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Strony przewidują możliwość zmian Umowy w zakresie:
1) oznaczenia firm, siedzib Stron, numerów kont bankowych oraz innych danych identyfikacyjnych wskazanych w Umowie, w wypadku, gdy ulegną one zmianie w czasie obowiązywania Umowy,
2) oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych w treści Umowy,
3) zmiany podwykonawców, o których mowa w § 11 Umowy, w następującym zakresie:
a) powierzenia realizacji części przedmiotu Umowy podwykonawcom, mimo braku wskazania w ofercie takiej części do powierzenia podwykonawcom;
b) wskazania innego zakresu podwykonawstwa niż przedstawiony w ofercie;
c) wskazania innych podwykonawców niż przedstawieni w ofercie;
d) rezygnacji z podwykonawstwa, pod warunkiem, że:
- zmiana ta nie spowoduje zmiany poziomu wynagrodzenia, o którym mowa w § 8 Umowy;
- zmiana ta nie spowoduje zmiany terminu realizacji Umowy;
2. Wszystkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
3. Niedopuszczalne są zmiany postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, z zastrzeżeniem postanowień Umowy oraz przepisu art. 455 ustawy Pzp.
4. Zgodnie z art. 439 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, Strony wprowadzają zasady zmian wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy, w przypadku zmiany kosztów związanych z realizacją zamówienia:
1) zmiana wysokości wynagrodzenia będzie obejmować wyłącznie część wynagrodzenia należnego Wykonawcy, w odniesieniu do której nastąpiła zmiana wysokości kosztów wykonania umowy przez Wykonawcę w związku ze zmianą kosztów związanych z realizacją Umowy.
2) zmiana wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy możliwa jest w przypadku zmiany cen materiałów lub kosztów związanych z realizacją przedmiotu Umowy (cen wpływających na realizację przedmiotu Umowy), przy łącznym spełnieniu następujących warunków:
a) minimalny poziom zmiany ceny materiałów lub kosztów (wzrost lub obniżenie), uprawniający strony umowy do żądania zmiany wynagrodzenia, wynosi 5% w stosunku do cen lub kosztów z miesiąca, w którym złożono ofertę Wykonawcy,
b) poziom zmiany wynagrodzenia zostanie ustalony na podstawie wskaźnika zmiany cen towarów i usług konsumpcyjnych (kwartał do poprzedniego kwartału) ogłoszonego w komunikacie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, ustalonego w stosunku do kwartału, w którym została złożona oferta Wykonawcy; waloryzacja będzie polegała na wzroście lub obniżeniu wynagrodzenia za usługi realizowane po dniu złożenia wniosku o waloryzację o wskaźnik waloryzacji obliczony na podstawie średniej arytmetycznej wskaźników waloryzacji za 2 ostatnie kwartały poprzedzające złożenie wniosku o waloryzację;
c) określenie wpływu zmiany ceny materiałów lub kosztów na koszt wykonania zamówienia nastąpi na podstawie wniosku strony wnioskującej o zmianę i dokumentów dołączonych do tego wniosku potwierdzających m.in. rzeczywiste poniesienie poszczególnych kosztów w ramach niniejszego zamówienia oraz minimalny poziom zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia, a także na podstawie komunikatów Prezesa GUS, o których mowa w lit. b) powyżej.
d) maksymalna wartość zmiany wynagrodzenia, jaką dopuszcza Zamawiający, wynosi 10% wartości całkowitego wynagrodzenia brutto określonego w § 8 Umowy;
5. Wykonawca, którego wynagrodzenie zostało zmienione zgodnie z postanowieniami ust. 5 powyżej, zobowiązany jest do zmiany wynagrodzenia przysługującego podwykonawcy, z którym zawarł umowę, w zakresie odpowiadającym zmianom cen materiałów lub kosztów dotyczących zobowiązania podwykonawcy, zgodnie z treścią art. 439
ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
6. Zmiana wysokości wynagrodzenia, o której mowa w ust. 5, obowiązywać będzie od dnia wynikającego z zawartego w tym zakresie aneksu do Umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 07:00
Wartość umowy
1 602 297 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
79710000-4 (Usługi ochroniarskie)

Okres realizacji

01.09.2026 - 31.08.2027