Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny dzienny opiekun

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00328916

Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

Zamawiający

Gmina Lipsk

Żłobikowskiego 4/2

16-315 Lipsk, Podlaskie

NIP: 8461597158

REGON: 790670964

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu adaptację pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny opiekun dzienny. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: − adaptację istniejących pomieszczeń budynku Przedszkola Samorządowego w Lipsku, − dostawę wyposażenia, − dostawę i montaż placu zabaw. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres oferowanej gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Invest Group Budownictwo Sp. z o.o. Białystok 544718220

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Invest Group Budownictwo Sp. z o.o. (Białystok) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podlaskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)

Najniższa cena

19 846 PLN

Średnia cena

369 989 PLN

Najwyższa cena

1 138 021 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
RENTER Łukasz Borowski Gołębie 3 299 063 PLN 299 063 PLN
KULIGOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 889 290 PLN 889 290 PLN
Eko...styl...4you...usługi remontowo - budowlane Robert Jarmołowski Góra 2 189 000 PLN 189 000 PLN
ROBBUD Usługi remontowo-budowlane Robert Snitko Białystok 2 - 290 000 PLN
EcoHeater Wojciech Bujwid Suwałki 2 19 846 PLN 19 846 PLN
Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz Suwałki 2 302 833 PLN 302 833 PLN
Garden Meister Wojciech Rakowski Ełk 2 - -
MatBud Mateusz Parafianowicz Zabłudów 2 258 300 PLN 258 300 PLN
Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego "HYDROS" Sp.J. Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Białystok 1 490 001 PLN -
Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3, 15-034 Białystok

MatBud Mateusz Parafianowicz -

2026-08-31 21:23:45Z

Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku

ROBBUD Usługi remontowo-budowlane Robert Snitko -

2026-08-31 02:02:59Z

Remont pomieszczeń w budynku Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży

KULIGOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-29 08:17:11Z

Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA

Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz -

2026-08-20 13:42:14Z

Prace budowlane polegające na bieżącej konserwacji zewnętrznych elementów architektonicznych Pałacu Branickich w Białymstoku - drzwi zewnętrznych do pomieszczeń muzeum i administracyjnych oraz...

Viero Marcin Wieremczuk 57 635 PLN

2026-08-20 07:19:34Z

Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych obejmujących montaż systemu kontroli dostępu i monitoringu wiaty do gromadzenia odpadów komunalnych, zlokalizowanej przy ul. Składowej 2 w Suwałkach

EcoHeater Wojciech Bujwid -

2026-08-11 10:17:57Z

Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny dzienny opiekun

Invest Group Budownictwo Sp. z o.o. -

2026-08-07 10:44:05Z

,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap III’’- elewacja budynku

Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski -

2026-08-07 09:02:37Z

Przebudowa, renowacja i remont budynku dworku w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap II

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski -

2026-08-07 08:51:29Z

,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok. bud. 1852-1865)”

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski -

2026-08-07 08:30:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 36 031 PLN Średnia: 468 728 PLN Max: 6 113 223 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny dzienny opiekun

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żłobikowskiego 4/2

1.5.2.) Miejscowość: Lipsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-315

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lipsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipsk.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny dzienny opiekun

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41ba62a6-30cf-4e44-bd07-7835a36a75ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328916

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016725/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny opiekun dzienny

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41ba62a6-30cf-4e44-bd07-7835a36a75ed

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, wniosków (innych, niż złożenie oferty, zmiana oferty, wycofanie oferty), zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem „Formularza do komunikacji” dostępnego na Platformie pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/. Dokumenty elektroniczne składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem „Formularza do komunikacji”, jako załączniki. Zamawiający dopuszcza
pomocniczo komunikację przy użyciu poczty elektronicznej pod adresem
edyta.kopec@lipsk.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. Wykonawca dodaje wypełniony i podpisany formularz ofertowy (wg załącznika nr 1 do SWZ) w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) Wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą, określone przez Zamawiającego w rozdziale VI pkt 1 SWZ.
Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Wszystkie trzy możliwości są równorzędne. Oferta składana w formie elektronicznej musi zostać podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym, natomiast oferta składana w postaci elektronicznej
musi zostać podpisana podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (t. jedn. Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (t. jedn. Dz. U. z 2020 poz. 2415).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia RODO, Zamawiający informuje, że:
a) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Lipsk, ul. Żłobikowskiego 4/2, 16-315 Lipsk, tel. 87 64 22 700, faks 87 64 22 705, e-mail: gmina@lipsk.pl; b) inspektorem ochrony danych osobowych jest Pani Kamila Masiejczyk, e-mail: iodo@lipsk.pl; c) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. „Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny opiekun dzienny”, znak sprawy: ZP.271.1.2026, prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp; d) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp; e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; f) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp; g) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 rozporządzenia RODO; h) posiada Pani/Pan: − na podstawie art. 15 rozporządzenia RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; − na podstawie art. 16 rozporządzenia RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych – skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp; − na podstawie art. 18 rozporządzenia RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia RODO – prawo do ograniczenia przetwarzania nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania, o którym mowa w lit. c; − prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy rozporządzenia RODO; i) nie przysługuje Pani/Panu: − w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e rozporządzenia RODO prawo do usunięcia danych osobowych; − prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 rozporządzenia RODO; − na podstawie art. 21 rozporządzenia RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia RODO.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Skorzystanie z prawa do sprostowania danych osobowych określonego w art. 16 rozporządzenia RODO nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp. Skorzystanie z prawa żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 18 ust. 1 rozporządzenia RODO nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania pn. „Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny opiekun dzienny”, znak sprawy: ZP.271.1.2026, prowadzonego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu adaptację pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny opiekun dzienny.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
− adaptację istniejących pomieszczeń budynku Przedszkola Samorządowego w Lipsku,
− dostawę wyposażenia,
− dostawę i montaż placu zabaw.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

37520000-9 - Zabawki

39161000-8 - Meble przedszkolne

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami:
A. Cena ofertowa – 60%
liczonym wg wzoru:

Cof = ( Cmin / Cof bad) x 60 pkt

gdzie:
Cof bad – cena ofertowa brutto badanej oferty,
Cmin – najniższa zaoferowana cena ofertowa brutto spośród ofert niepodlegających odrzuceniu.

B. Okres oferowanej gwarancji – 40%
Zamawiający wymaga zaoferowania na wykonane roboty i zamontowane urządzenia minimum 24 – miesięcznej gwarancji na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Oferowany okres gwarancji na wykonane roboty i zamontowane urządzenia Ilość punktów
24 miesięcy 0 punktów
od 25 miesięcy do 29 miesięcy 5 punktów
od 30 miesięcy do 35 miesięcy 10 punktów
od 36 miesięcy do 41 miesięcy 25 punktów
od 42 miesięcy do 47 miesięcy 30 punktów
od 48 miesięcy i dłużej 40 punktów

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres oferowanej gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału w postępowaniu:
1.1 posiadają doświadczenie, tj.:
- w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wykonali co najmniej jedno zadanie polegające na budowie, przebudowie, rozbudowie lub remoncie obiektu budowlanego o wartości minimum 100.000,00 zł brutto, które zostało wykonane należycie co zostanie potwierdzone dowodami określonymi w art. 118 ust.3 Pzp.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zamówień spełniających warunki określone w rozdziale IV pkt 1.1 SWZ, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty budowlane zostały wykonane [wg załącznika nr 3 do SWZ];
2. referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane ujęte w wykazie wykonanych zamówień zostały wykonane, określające, czy roboty te zostały wykonane należycie (inne odpowiednie dokumenty, jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów);
3. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów (dotyczy Wykonawców polegających na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby na podstawie art. 266 w zw. z art. 118 ust. 3 ustawy Pzp) [wg załącznika nr 4 do SWZ].

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia (dotyczy spółki cywilnej, konsorcjum) Zamawiający wymaga, aby ustanowili pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub do reprezentowania ich w postępowaniu oraz zawarcia umowy o udzielenie zamówienia publicznego (do oferty należy dołączyć stosowny dokument ustanawiający pełnomocnika np. pełnomocnictwo, umowę spółki cywilnej, umowę konsorcjum). W przypadku przedsiębiorców ubiegających się wspólnie o zamówienie (spółka cywilna, konsorcjum), przedsiębiorcy składają oddzielnie oświadczenia wymienione w rozdziale V pkt 1.1 i 1.2 SWZ. Oświadczenia te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres potencjalnych zmian umowy został określony we wzorze umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-23 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/ załączając podpisane oświadczenia i dokumenty, o których mowa w rozdziale VI pkt 1 SWZ. Sposób złożenia i zaszyfrowania oferty opisany został w materiałach edukacyjnych dostępnych na Platformie pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-23 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-21

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, przed podpisaniem umowy zobowiązany będzie dostarczyć Zamawiającemu:
a) opracowany przez Wykonawcę harmonogram rzeczowo – finansowy realizacji przedmiotu zamówienia,
b) szczegółowe zestawienie kalkulacji ceny ofertowej obejmujące cały przedmiot zamówienia, w tym:
• dla robót budowlanych – kosztorys ofertowy,
• dla dostaw – szczegółowe zestawienie wyposażenia zawierające co najmniej: nazwę pozycji, oferowany model lub typ (jeżeli dotyczy), jednostkę miary, ilość, cenę jednostkową oraz wartość każdej pozycji, zgodnie z tabelą wyposażenia stanowiącą załącznik do dokumentacji postępowania.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
08.07.2026
Termin składania ofert
23.07.2026 07:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45420000-7 (Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie) 45430000-0 (Pokrywanie podłóg i ścian) 45440000-3 (Roboty malarskie i szklarskie) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie) 37520000-9 (Zabawki) 39161000-8 (Meble przedszkolne) 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne) 37535200-9 (Wyposażenie placów zabaw) 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 37520000-9 - Zabawki 39161000-8 - Meble przedszkolne 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Okres realizacji

do 2026-08-31