Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap III’’- elewacja budynku
Zamawiający
GMINA GRABOWO
Grabowo, Podlaskie
NIP: 2910210043
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski | Radziłów | 7191482001 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski (Radziłów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
19 846 PLN
Średnia cena
369 989 PLN
Najwyższa cena
1 138 021 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| RENTER Łukasz Borowski Gołębie | 3 | 299 063 PLN | 299 063 PLN |
| KULIGOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 889 290 PLN | 889 290 PLN |
| Eko...styl...4you...usługi remontowo - budowlane Robert Jarmołowski Góra | 2 | 189 000 PLN | 189 000 PLN |
| ROBBUD Usługi remontowo-budowlane Robert Snitko Białystok | 2 | - | 290 000 PLN |
| EcoHeater Wojciech Bujwid Suwałki | 2 | 19 846 PLN | 19 846 PLN |
| Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Jarmołowicz Suwałki | 2 | 302 833 PLN | 302 833 PLN |
| Garden Meister Wojciech Rakowski Ełk | 2 | - | - |
| MatBud Mateusz Parafianowicz Zabłudów | 2 | 258 300 PLN | 258 300 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego "HYDROS" Sp.J. Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Białystok | 1 | 490 001 PLN | - |
| Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3, 15-034 Białystok
2026-08-31 21:23:45Z
Remont sanitariatów w budynku Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Skłodowskiej–Curie w Białymstoku
2026-08-31 02:02:59Z
Remont pomieszczeń w budynku Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży
2026-08-29 08:17:11Z
Adaptacja budynku byłego Urzędu Gminy Krasnopol na KLUB SENIORA
2026-08-20 13:42:14Z
Prace budowlane polegające na bieżącej konserwacji zewnętrznych elementów architektonicznych Pałacu Branickich w Białymstoku - drzwi zewnętrznych do pomieszczeń muzeum i administracyjnych oraz...
2026-08-20 07:19:34Z
Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych obejmujących montaż systemu kontroli dostępu i monitoringu wiaty do gromadzenia odpadów komunalnych, zlokalizowanej przy ul. Składowej 2 w Suwałkach
2026-08-11 10:17:57Z
Adaptacja pomieszczeń oraz plac zabaw na potrzeby programu Aktywny dzienny opiekun
2026-08-07 10:44:05Z
,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap III’’- elewacja budynku
2026-08-07 09:02:37Z
Przebudowa, renowacja i remont budynku dworku w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap II
2026-08-07 08:51:29Z
,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok. bud. 1852-1865)”
2026-08-07 08:30:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382658 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap III’’- elewacja budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRABOWO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669855
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Sikorskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Grabowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-507
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 862790021
1.4.8.) Numer faksu: 862790021
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@grabowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grabowo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-375e97a4-da0d-11ee-8305-7e4937eb936d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382658
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00229292
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
,,Przebudowa, renowacja i remont budynku dworu w Grabowie (rok bud. 1852-1865). Etap III’’- elewacja budynku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie elewacji zabytkowego budynku dworu, położonego przy ul. Witosa 10 w Grabowie, działka o nr. geod. 574/46, polegającej na:
- oczyszczeniu spoin,
- uzupełnienie ścian,
- naprawy pęknięć,
- naprawy sztukaterii,
- montażu profili elewacyjnych,
-wykonanie balustrad, parapetów zewnetrznych,
-izolacji cieplnych i przeciwdźwiękowych z płyt styropianowych gr. 12 cm.,
- tynki renowacyjne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany – załącznik nr 9 do SWZ oraz przedmiar robót- załącznik nr 11 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe ,,AS-BUD'' Daniel Przestrzelski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191482001
4.3.3.) Ulica: Brychy 20
4.3.4.) Miejscowość: Radziłów
4.3.5.) Kod pocztowy: 19-213
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 715500,97 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00271122/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania umowy będąca następstwem wstrzymania robót przez uprawnione organy z przyczyn nie wynikających z winy Wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
termin wykonania przedmiotu umowy ustala się do dnia 30.06.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 715500,97 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE