Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Zamawiający
Zespół Opieki Zdrowotnej
Jeleniogórska, 4
59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie
NIP: 6121542507
REGON: 000310338
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PHU BARTOSZ | Warta Bolesławiecka | 6121202131 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PHU BARTOSZ (Warta Bolesławiecka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
44 PLN
Średnia cena
604 446 PLN
Najwyższa cena
6 297 465 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MAXIMA Sp. z o.o. Twardogóra | 6 | - | - |
| ARENEX Robert Szabelski Środa Śląska | 5 | 98 339 PLN | 98 339 PLN |
| MAXIMA Sp. z o.o. Twardogóra | 4 | - | - |
| MG GRUPA Marcin Grzanka Stary Śleszów | 4 | 207 979 PLN | 831 915 PLN |
| Usługi Budowlane Paweł Hawryszko Wąsosz | 3 | 173 731 PLN | 213 689 PLN |
| PROK-BUD Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Prokocki Czeladź Wielka | 3 | 177 868 PLN | 218 777 PLN |
| Handel i Usługi Bogusław Kosior Lubań | 3 | 286 516 PLN | 859 549 PLN |
| RUKA PROJEKT Sp. z o.o. Legnica | 3 | - | - |
| NOMYT Marta Łakota Oława | 3 | 216 000 PLN | 216 000 PLN |
| NOMYT MARTA ŁAKOTA OŁAWA | 3 | 264 764 PLN | 794 292 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa i remont pomieszczeń świetlicy wiejskiej w Składowicach – etap II.
2026-09-02 09:54:55Z
Adaptacja pomieszczeń miejskich przedszkoli publicznych w Bolesławcu celem stworzenia 6 sal sensorycznych realizowana w ramach projektu: „Rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych...
2026-08-31 10:47:27Z
Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wysokiej 4 we Wrocławiu, zamówienie podobne jak w postępowaniu nr ZZK-NZ/241/3400/178/25.
2026-08-31 10:25:03Z
Kompleksowa wymiana izolatorów sekcyjnych i granicznych sieci trakcyjnej.
2026-08-31 09:58:02Z
Remont świetlicy wiejskiej w Sadkowie
2026-08-31 08:04:31Z
„Remont budynku komunalnego mieszkalnego Dębrznik 18 wrazz jego termomodernizacją i wymianą źródeł ciepła”
2026-08-28 12:38:22Z
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 6 we Wrocławiu
2026-08-25 12:29:05Z
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 8 we Wrocławiu
2026-08-25 11:24:09Z
Remont lokali mieszkalnych i socjalnych
2026-08-25 06:48:00Z
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-24 12:08:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404322 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: asulkowska@szpitalboleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalboleslawiec.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f43eed74-32b8-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042465/48/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341605
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Ze względu na rodzaj nasypu niewskazane i nie możliwe jest wykonanie nowej zabudowy we wskazanej lokalizacji. Zakupiony sprzęt w chwili obecnej jest magazynowy oraz biegnie jego termin gwarancji. Wobec tego Szpital Św. Łukasza został zobligowany do zawarcia umowy z innym obiektem świadczącym usługi tego typu, co powoduję dodatkowe koszty dla szpitala. Tomografia komputerowa zlokalizowana będzie w obecnych pomieszczeniach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego a RTG w pomieszczeniach Przychodni. Inwestycja Przebudowy i rozbudowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zakończyła się w roku 2023 a Przychodni Szpitalnej w 2021r. Adaptacja w/w pomieszczeń jest bardziej ekonomiczna niż wybudowanie nowego budynku.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 32/PN/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BARTOSZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121202131
7.3.4) Miejscowość: Warta Bolesławiecka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 360 000 PLN
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE