Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 8 we Wrocławiu
Zamawiający
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8971660625
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NOMYT Marta Łakota | Oława | 9121723216 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NOMYT Marta Łakota (Oława) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
44 PLN
Średnia cena
604 446 PLN
Najwyższa cena
6 297 465 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MAXIMA Sp. z o.o. Twardogóra | 6 | - | - |
| ARENEX Robert Szabelski Środa Śląska | 5 | 98 339 PLN | 98 339 PLN |
| MAXIMA Sp. z o.o. Twardogóra | 4 | - | - |
| MG GRUPA Marcin Grzanka Stary Śleszów | 4 | 207 979 PLN | 831 915 PLN |
| Usługi Budowlane Paweł Hawryszko Wąsosz | 3 | 173 731 PLN | 213 689 PLN |
| PROK-BUD Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Prokocki Czeladź Wielka | 3 | 177 868 PLN | 218 777 PLN |
| Handel i Usługi Bogusław Kosior Lubań | 3 | 286 516 PLN | 859 549 PLN |
| RUKA PROJEKT Sp. z o.o. Legnica | 3 | - | - |
| NOMYT Marta Łakota Oława | 3 | 216 000 PLN | 216 000 PLN |
| NOMYT MARTA ŁAKOTA OŁAWA | 3 | 264 764 PLN | 794 292 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa i remont pomieszczeń świetlicy wiejskiej w Składowicach – etap II.
2026-09-02 09:54:55Z
Adaptacja pomieszczeń miejskich przedszkoli publicznych w Bolesławcu celem stworzenia 6 sal sensorycznych realizowana w ramach projektu: „Rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych...
2026-08-31 10:47:27Z
Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wysokiej 4 we Wrocławiu, zamówienie podobne jak w postępowaniu nr ZZK-NZ/241/3400/178/25.
2026-08-31 10:25:03Z
Kompleksowa wymiana izolatorów sekcyjnych i granicznych sieci trakcyjnej.
2026-08-31 09:58:02Z
Remont świetlicy wiejskiej w Sadkowie
2026-08-31 08:04:31Z
„Remont budynku komunalnego mieszkalnego Dębrznik 18 wrazz jego termomodernizacją i wymianą źródeł ciepła”
2026-08-28 12:38:22Z
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 6 we Wrocławiu
2026-08-25 12:29:05Z
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 8 we Wrocławiu
2026-08-25 11:24:09Z
Remont lokali mieszkalnych i socjalnych
2026-08-25 06:48:00Z
Adaptacja pomieszczeń pod RTG oraz CT w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
2026-08-24 12:08:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00406249 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 8 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21827b79-7b17-46b8-922d-18ee234aed33
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406249
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 141/2025 488914-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, program TERMO
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy pl. Strzeleckim 8 we Wrocławiu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) ocieplenie elewacji podwórzowej, 2)
ocieplenie stropu strychowego, 3) ocieplenie stropu piwnicznego, 4) ocieplenie ścian
strychowych pomiędzy nieogrzewanym strychem a lokalami mieszkalnymi, 5) ocieplenie
dachu, 6) wymianę stolarki okiennej, 7) remont konstrukcji i pokrycia dachu, 8) wykonanie
izolacji przeciwwilgociowej ścian piwnicznych, 9) renowacja bramy wejściowej do budynku od
strony podwórza, 10) wykonanie opaski z płyt betonowych przy budynku od strony podwórza,
11) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej dla mieszkańców" zgodnie z
„Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla
mieszkańców”, 12) zaprojektowanie, wykonanie, dostarczenie i montaż „plakatu
informacyjnego A3" zgodnie z „Księgą Identyfikacji Wizualnej Krajowego Planu Odbudowy”.
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-29 do 2026-04-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NOMYT Marta Łakota
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9121723216
4.3.3.) Ulica: Wiosenna 2/13
4.3.4.) Miejscowość: Oława
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-200
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1010357,57 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 188-640306
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
art. 455 ust. 2 ustawy oraz & 15 ust. 1 pkt. 7 oraz ust. 3 i 4 umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie wartości wynagrodzenia Wykonawcy oraz zmiana terminu obowiązywania umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 96808,58
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1105942,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE