Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ul. Sienkiewicza 10/12
97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie
NIP: 7712573919
REGON: 592187273
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Budowalne Łukasz Rożej | Radom | 590789460 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Budowalne Łukasz Rożej (Radom) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
40 822 PLN
Średnia cena
1 029 892 PLN
Najwyższa cena
18 900 630 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MIGBUD Wojciech Migała Piotrków Trybunalski | 4 | 282 753 PLN | 1 131 012 PLN |
| FACIT Usługi Remontowo Budowlane Zofia Hebda Wieniawa | 2 | 317 618 PLN | 635 236 PLN |
| MIGBUD Wojciech Migała Piotrków Trybunalski | 2 | 245 320 PLN | 490 640 PLN |
| Zakład Dekarsko-Blacharski i Remontowy Mariusz Tręda Piotrków Trybunalski | 2 | 271 421 PLN | 271 421 PLN |
| Paweł Wlaźlak EL-BUD Radomsko | 2 | - | - |
| Marcin Mikulski MikMar Specjalistyczne czyszczenie Szczerców | 2 | - | - |
| ARCH-BUD Anna Hajdera Tomaszów Mazowiecki | 2 | 354 971 PLN | 354 971 PLN |
| TR Constructions Sp. z o.o. Biała | 2 | 289 000 PLN | - |
| Globalterm sp. z o.o. Warszawa | 1 | 855 521 PLN | 855 521 PLN |
| MK BUDIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BEŁCHATÓW | 1 | 741 383 PLN | 741 383 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa układu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Wojsławicach
2026-08-31 09:26:30Z
Remont pomieszczeń w szkole i remont chłodni w internacie w ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie
2026-08-30 10:29:53Z
Remont pomieszczeń w szkole i remont chłodni w internacie w ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie
2026-08-30 10:29:53Z
Remont i modernizacja sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie
2026-08-26 10:08:50Z
Remont budynku Szkoły Podstawowej w Szczercowie przy ul. Rzecznej 7
2026-08-26 08:37:44Z
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU I SMAKU”.
2026-08-25 06:21:19Z
Remont budynku magazynowego na ul. Pabianickiej 72 A
2026-08-21 09:05:59Z
Remont trzech klatek schodowych w wielorodzinnym budynku mieszkalnym „ODRA” przy ul. Czaplinieckiej 5 w Bełchatowie
2026-08-21 07:32:32Z
Prace konserwatorsko – budowlane najniższej kondygnacji pałacu w Lisowicach oraz rewaloryzacja części parku podworskiego i renowacja kaplicy na skarpie
2026-08-20 09:56:27Z
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego przy ul. Lutomierskiej 9 w Łasku
2026-08-13 08:29:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404991 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLU
I SMAKU”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im .ks. Jerzego Popiełuszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592187273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 10/12
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@zsp4.piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp4.piotrkow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy w ul Sienkiewicza 10/12, ramach realizacji projektu pn.: „WIZJONERZY STYLUI SMAKU”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79334989-0dcd-42d7-95d1-cda71dc66f68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Wizjonerzy stylu i smaku” współfinansowany ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.NR FELD.08.08-IZ.00-0007/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postepowaniu przeprowadzonym na podstawie art. 275 ust 1 nie złożono żadnej oferty.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-be4285a6-ab5f-4dfb-b6b9-95960373ee14
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP4.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących remont i dostosowanie pomieszczeń:
CZĘŚĆ 1 - Sala gastronomiczna: Sala A z zapleczem i pomieszczeniem gospodarczym
CZĘŚĆ 2 - Sala fryzjerska
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowalne Łukasz Rożej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590789460
7.3.3) Ulica: ul. Kamienna 1 lok 10
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-03Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE